הרב אליהו: אין לפסול שידוך בגלל 'אי התאמה בשמות'

במוצ"ש האחרון התקיים ערב רוחני עם הרב שמואל אליהו והרב חגי לונדין בהפקת פרוייקט 252. האירוע נחל הצלחה גדולה מעבר למשוער.

נדב גדליה , י"א באדר תשפ"א

הרב אליהו: אין לפסול שידוך בגלל 'אי התאמה בשמות' -ערוץ 7
הרב שמואל אליהו
צילום: לשכת הרב

לפעמים אנחנו מאוד רוצים משהו מסוים ויוצאים למסע כדי להשיג אותו. כשלא ברור לנו מתי יסתיים המסע בהצלחה - זה קצת יותר קשה.

בפרוייקט 252 עסוקים כל השנה בללמד זוגיות בעזרת מגוון רחב של מרצים ומרצות, אך עקב בקשות המנויים החליטו להניח לרגע את לימודי ההכנה לזוגיות והפיקו את "כשהדרך מתארכת" - ערב חיזוק רוחני עם הרב שמואל אליהו שהדריך את מחפשי הזוגיות כיצד להתנהל בתקופת ה'בינתיים'. במהלך המשדר, הרב אליהו סיפר שהוא נגד אלו שלא מתחתנים בגלל "שהשמות לא מתאימים", ושיתף שאף הזהיר בעבר רב מסויים שהמליץ לזוג לא להתחתן בגלל 'אי התאמה בשמות' - שהוא יפרסם את שמו ברבים.

בערב החיזוק השתתף גם הרב חגי לונדין שמסר הרצאה מרתקת בנושא: 'לפגוש את אלוקים גם בזמן הרווקות'. מנהלי פרויקט 252 לא ציפו להצלחה כה גדולה: כ-800 מחפשי זוגיות צפו בשידור בזמן אמת ועוד כ-1000 צפיות נרשמו לאחר מכן דרך יוטיוב.

"מעבר לכלים הפרקטיים שאנחנו נותנים לרווקים, רווקות ומחפשי זוגיות בכלל - חשוב לתת גם את החיזוק הרוחני בדרך לחופה", אומר גבי דניאל, מנהל התוכן של פרוייקט 252.

"בסופו של דבר אנחנו בני אדם שצריכים גם לקבל חיזוק. אנחנו מזמינים אתכם להמשיך להיות חלק ממנויי פרויקט 252 ושיהיה בע"ה לכל מחפשי הזוגיות ולכל עם ישראל - חודש אדר שמח במיוחד".

עדין לא רשומים כמנויים בפרויקט 252? זה הזמן להצטרף בלחיצה כאן.