הדרך שלכם להציל חיים: עזרו להפחית את העומס בבתי החולים

עקב העלייה בתחלואה מנגיף קורונה והעומסים בבית החולים מפעיל מד"א תכנית חירום וקורא לציבור לסייע ברכישת 2,000 מוניטורים.

בשיתוף מד"א , י"א באדר תשפ"א

ידידי מד"א בישראל התגייסו לסייע לצוותים הרפואיים ויצאו במבצע חירום ארצי לגיוס תרומות לרכישת 2,000 מוניטורים מתקדמים, שיעזרו לצוותים בטיפול בזמן השהייה הממושכת מחוץ לבתי החולים, בשטח ובבית, וכן לתעדף את קבלת החולים בבית החולים לפי חומרת מצבם, דבר שיביא בוודאות להצלת יותר חיים.

על אף היותו ארגון ההצלה הלאומי, מגן דוד אדום אינו מתוקצב על ידי המדינה ועל מנת לרכוש את המוניטורים מבקשים ידידי מד"א מהציבור לתרום ולקחת חלק למען כולם.

תרמו עכשיו וקחו חלק במאמץ הלאומי >>

המוניטורים המתקדמים הם חלק מהמערכת הטכנולוגית המתקדמת של מד"א, הכוללת פיקוח רפואי מצולם והזרמת נתוני המטופל למוקד הרפואי של מד"א בזמן אמת, דבר המשפר משמעותית את איכות הטיפול הניתן לחולה. המוניטורים מאפשרים פיקוח ומעקב רציף אחר מצב המטופל בכל רגע של המתנה ממושכת מחוץ לבית החולים, בבית המטופל טרם ההגעה לבית החולים או באירועי חירום רפואיים בשטח.

המוניטורים מקושרים ישירות למוקד הרפואי של מד"א המאויש 24 שעות ביממה ברופאים ובפראמדיקים בכירים, הבוחנים בזמן אמת את כל מדדי המטופלים המתקבלים מהצוותים שבשטח ובהתאם לנתונים אלו מתעדפים את הטיפול לפי מידת הדחיפות, ודואגים למענה הטוב ביותר עבור כל המטופלים בזמן ההמתנה מחוץ לבית החולים.

"עד כה ניטור חולים מתקיים רק בניידות טיפול נמרץ מסיבות של מגבלות תקציביות. המציאות הקשה מחייבת את כולנו לקחת חלק ולפעול באופן מיידי לטובת שדרוג מערך רפואת החירום באמצעות הוספת המוניטורים לכל אמבולנס ולכל כונן, ולהבטיח לכל אחד מאתנו רפואה טרום אשפוזית מתקדמת ומצילת חיים." כך אומרת אורלי אריאל, מנכ"לית ידידי מד"א בישראל, "אין ספק שמדובר בשדרוג טכנולוגי פורץ דרך שמבטיח טיפול מדויק ומתאים שיכול להציל את החיים של כל אחד מאתנו, החל מהרגעים הראשונים של הטיפול וגם במקרים בהם אין מיטות פנויות בחדר המיון".

התרומה שלכם היא למענכם ולמען יקיריכם. היו שותפים להצלת חיים יחד עם צוותי מד"א שנלחמים 24/7 על החיים של כולנו.

תרמו עכשיו וקחו חלק במאמץ הלאומי >>