לחצן מצוקה לגני ילדים
לחצן מצוקה לגני ילדים צילום: FREEPIK

מהו לחצן מצוקה וכיצד הוא פועל?

לחצן מצוקה הינה מערכת טכנולוגית השולחת אות קריאה מהיר במקרה של מצוקה מצד הלקוח, ללא צורך באיבוד זמן יקר למטרת יצירת קשר טלפוני עם רשויות הרפואה הדחופה.

המערכת מגיעה בתור מכשיר נייח המתחבר לקו הטלפון הביתי ורשת האינטרנט. לאחר לחיצה על לחצן המצוקה נכנס לפעולה המוקד הרפואי, המנסה ליצור קשר עם האדם השולח את הקריאה למטרת בירור פרטי המקרה. במידה ואין מענה נשלחת עזרת חירום במהירות למיקום הקריאה.

בטחון הילדים ושקט נפשי להורים ולגננת

לחצני המצוקה מהווים מרכיב חיוני במעונות היום, פעוטונים, צהרונים וגני הילדים, ומספקים לך הגננת ולכם ההורים שקט ורוגע נפשי לכל תרחיש רפואי דחוף. בעת מקרה מצוקה, על ידי לחיצה אחת פשוטה ניתן להזעיק שירותי רפואה דחופים, המגיעים במהירות למקום המאורע.

אם בעבר, בעת תרחיש מסכן חיים, רצנו אחר הטלפון כדי להזעיק את צוותי החירום, הרי שהיום, יכול צוות הגן לחסוך זמן יקר ולהזעיק שירותים מצילי חיים באופן מהיר וזריז. אין לדעת מתי אירוע חירום עלול לקרות – לפיכך נחקק החוק, המחייב את כל גני הילדים להתקין לחצני מצוקה, אשר ישרתו את צוות הגן בכל מקרה או מאורע מסכן חיים.

שירות לחצני מצוקה בגני ילדים של חברת אמבולנט

אמבולנט הינה חברת רפואה מקצועית הפועלת מעל 30 שנה, ומטפלת בכלל האזרחים והאוכלוסיות בישראל.

אמבולנט הקימה מערך לחצני מצוקה המלווה על ידי מוקדי חירום אשר פרוסים בכל רחבי הארץ ומספקים מענה נרחב במתכונת פעילות 24/7. לצד מוקדי החירום, קיימים צוותי רפואה אשר מעניקים שירות חירום עבור כל לקוח. חברת אמבולנט שמה לעצמה כמטרה לדאוג לחיי האוכלוסייה הנזקקת לשירותי החירום.

אמבולנט מאחלת לכם להיות בריאים בכל רגע!