ח"כ ניסים ואטורי: הנגשת מערת המכפלה - המעשה ההומניטרי הנדרש

ח"כ ואטורי קיים ביקור בקרית ארבע ובחברון כדי לנסות ולקדם הוצאה לפועל של הנגשת מערת המכפלה.

חזקי ברוך - ערוץ 7 , י' באדר תשפ"א

ח"כ ניסים ואטורי: הנגשת מערת המכפלה - המעשה ההומניטרי הנדרש-ערוץ 7
ח"כ נסים ואטורי בחברון
צילום: דוברות

ח"כ ניסים ואטורי מהליכוד ערך היום (שני) סיור במערת המכפלה, במוזיאון היישוב היהודי בחברון ובקרית ארבע, כדי לעמוד מקרוב אחרי נושא הנגשת מערת המכפלה.

במסגרת הסיור, נפגש חבר הכנסת ואטורי עם ראש מנהלת היישוב היהודי בחברון, הרב הלל הורביץ, עם ראש מועצת קרית ארבע אליהו ליבמן ועם שי גליק, מנכ"ל ארגון בצלמו.

"בחברון יבחן העם היהודי. ריבונות בחברון מחזקת את ריבונותנו בתל-אביב, בחיפה, ביפו ובכל חלקי ארץ ישראל. אני קורא ליו"ר ועדת החוץ והביטחון לקיים את הבטחתו ולהגיע לסיור במערת המכפלה יחד עם חברי הוועדה. ההנגשה היא המעשה ההומניטרי החשוב ביותר בעת הזו ואסור לנו להיכנע ללחצים ולעתירות מצד הרוצח העומד בראש עיריית חברון. הגיע הזמן לקיים את ריבונותו של העם היהודי במקום בו קבורים אבות ואמהות האומה", אמר ואטורי.

הוא הוסיף כי "מתיישבי היישוב היהודי וקרית ארבע הם דור החלוצים אשר מחזיר עטרה ליושנה ומקיים את הרציפות היהודית בחברון שנפסקה בעקבות פרעות תרפ"ט. חברון היא עיר האבות ועלינו לחזק את הגחלת היהודית ואת המתיישבים היהודים בעיר. ההתיישבות היהודית בכל חלקי ארץ ישראל היא פניה של הציונות ועלינו לתמוך בה בכל דרך."