לקראת פורים: מחבקים את המשפחות השכולות

חניכי תנועת בני עקיבא בשיתוף פעולה עם עמותת "אור למשפחות" הגיעה לחלק משלוח מנות למשפחת מזר שבנם נפל בלבנון. "מעריכים את הביקור"

חזקי ברוך - ערוץ 7 , י' באדר תשפ"א

תנועת בני עקיבא בשיתוף פעולה עם עמותת "אור למשפחות" החלה במבצע מיוחד לחלוקת משלוחי מנות למשפחות שכולות של חללי צה"ל בכל רחבי הארץ.

עד יום חמישי צפויים חניכי התנועה להגיע לבתיהם של 1300 משפחות שכולות ולהעניק להם משלוח מנות מיוחד.

עמותת "אור למשפחות" העבירה לתנועה רשימה מסודרת – כשהחניכים יגיעו למשפחות המתגוררות סמוך למקום מגוריהם. החניכים ייצרו קשר עם המשפחה, ילמדו על סיפור חייו של הנופל וישוחחו עם בני המשפחה בעת הגעתם עם משלוח המנות המיוחד.

קומונרית סניף מרכז ירושלים, חושן שער הגיעה הערב (שני) ביחד עם צוות נחשון, ארבל לב כהן ונועה צדיק לבית משפחת סמ"ר בועז מזר הי"ד שנפל בלבנון בעת מילוי תפקידו.

יפה מזר, אמו של בועז קיבלה בחמימות את צוות בני עקיבא וסיפרה להם על בנה שנפל. "לפני 34 וחצי שנים הבן שלי נפל בלבנון. הוא היה בגבעתי בגדוד צבר. הרבה שנים עברו אבל אף פעם הכאב לא עובר. הוא תמיד כא. מה שמחזק אותי הוא האחים שלנו והנכדים שנותנים לי המון חיזוק, תקווה ונחמה".

"אני מאוד מעריכה את הביקור. חשוב לנו הקשר בין המשפחות לבני תנועת בני עקיבא. פורים שמח ותודה רבה שבאתם. גם אני הייתי בבני עקיבא", סיכמה מזר.

מזכ"ל בני עקיבא יאיר שחל אמר, "מבחינתנו מדובר במבצע בעל ערך עליון ונאצל. בכל חג ובכל עת עלינו לזכור את אלו שהקריבו למען המדינה ולמען כולנו- את היקר להם מכל. החיבור בין הדור הצעיר לסיפורם של הנופלים על הארץ הזאת הוא זה שיביא כאן לעתיד טוב יותר למען כולנו."

מייסדת ויו"ר עמותת אור למשפחות עירית אורן גונדרס המלווה את משפחתו של עדי אביטן הי"ד מהיום בו נחטף ללבנון סיכמה, "כשיום הזיכרון בפתח ובעיקר כשעברנו אשתקד יום זיכרון ללא יכולת לעלות לבתי העלמין, בפורים הקרוב, עמותת אור למשפחות מתרגשת לראות את הנוער האיכותי והערכי של בני עקיבא שמחבקים ביחד אתנו את ההורים השכולים חברי העמותה."