מדהים: הבית הבלתי נראה

לא כל אחד רוצה שיימצאו את הבית שלו- ריכזנו עבורכם את הבתים ה(כמעט) בלתי נראים

מתנאל ראט , י' באדר תשפ"א

מדהים: הבית הבלתי נראה-ערוץ 7
מצליחים לזהות את הבית?
צילום: iStock

כל אחד רוצה בית גדול ויפה, אבל לא כולם רוצים שאחרים ימצאו אותם בבית. ריכזנו עבורכם מספר בתים (כמעט) בלתי נראים, שיעשו לכם חשק להיעלם לזמן הקצר בין ארבע קירות, אפילו בתקופת הקורונה.

בית המראות

את הבית הבלתי נראה במדבר ג'ושוע פארק כמעט בלתי אפשרי לראות מרחוק. הבית מצופה כולו במראות המשקפות את הסביבה והופכות את הבית לחלק ממנה. הבית הגדול והמאובזר ניתן להשכרה תמורת סכום פעוט של 2600 דולר ללילה. מה לא עושים בשביל קצת שקט?

הבית ביער

בית נוסף שמתחבא בעזרת מראות נמצא לא במדבר אלא דווקא ביער. הבית, שנמצא במקסיקו, נראה כחלק מהיער עד שפותחים את אחת מדלתות המראה שלו. בניגוד לבית המראות במדבר, הנוף בתוך היער מעט מוגבל, אבל ככל הנראה מזג האוויר נעים בהרבה.

לחיות בתוך הגבעה

מי שיילך על גבעה קטנה שבאנגליה כנראה שלא יוכל להבחין שממש בקצה השביל מתחבא בית קטן. הבית, מכוסה כולו בעשב מבחוץ, ואפילו הבריכה הקטנה שלידו נראית מרחוק כמו מעיין טבעי שמשתלב עם הנוף. למרות המעטפת החיצונית, פנים הבית מעוצב כרגיל יחד עם חלונות גדולים בשביל לראות את הנוף.

בית הצוק

ויש גם כאלו שמעדיפים פשוט לגור מתחת לאדמה. בית הצוק ביוטה בנוי בתוך הר במערה ענקית הנחבאת מהעוברים ושבים. הבית מיועד לאנשים שמנסים "לברוח מהעין הפקוחה של האח הגדול" ואף כולל מערכת שמספקת חשמל ומים לבית באופן עצמאי, שלטענת מהנדס הבנייה הופך אותו לבית הבטוח ביותר בעולם. מה שבטוח- כנראה שכאן השכנים כבר לא יטרידו אתכם יותר מדי.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בצעירים בערוץ 7- המקום בשבילכם!