סער: נתניהו הקפיא את ירושלים, אנחנו נבנה

יו"ר ''תקווה חדשה'' גדעון סער הציג הבוקר (שלישי) את תכנית המפלגה לעיר ירושלים ומתח ביקורת על ראש הממשלה נתניהו שלפי דיווחים ניסה לקבל את תמיכת הרשות הפלסטינית בבחירות לכנסת.

''התגלה אתמול דבר חמור, ניסיון של נתניהו לערב את אש''ף בבחירות במדינת ישראל", אמר סער, ''זה דבר חמור ביותר שמצביע על כך שנתניהו איבד את הבושה וחצה את כל הקווים האדומים ומוכן לעשות הכל כדי לשרוד בשלטון, אפשר רק לדמיין מה יקבל בתמורה לכך''.

לדבריו, ''נתניהו מזמן פועל כמי שמעדיף את האינטרס האישי שלו על טובת המדינה, והוא איננו יכול לדבר בשם המחנה הלאומי. אש''ף והרשות הפלסטינית הגישו תביעה נגד צה''ל ולוחמיו, ומי שמסוגל לעשות דבר כזה לא יכול לייצג את המחנה הלאומי במדינת ישראל''.

באשר לירושלים טען סער כי ראש הממשלה נתניהו הקפיא את הבנייה בבירת ישראל. ''ב-12 השנים האחרונות בהן נתניהו ראש הממשלה, יש כירסום ברוב היהודי בירושלים ונתניהו הקפיא את הבניה בשכונות היהודיות בירושלים. ממשלה בראשותי תבנה בגבעת המטוס ובעטרות''.

מועמד ''תקווה חדשה'' ויו"ר התעוררות בירושלים, עופר ברקוביץ, אמר: ''אני בא לשרת את ירושלים. סער ותקווה חדשה הציבו אג'נדה לחיזוקה של ירושלים, שמציעה פתרונות לבעיות של ירושלים. אני גאה להיות שותף שלך.

ברקוביץ הבטיח: ''נעשה פה שינוי בירושלים. העיר זקוקה לבניה בירושלים כי לא בנו בעשור האחרון. העיר היא היפה בעולם אבל אנחנו צריכים לפעול יותר למען הצעירים ולזה אנחנו מחוייבים. חובה עלינו לתקן את הכישלון של הממשלה ואנחנו נפעל להעביר את משרדי הממשלה לירושלים ואת החברות הממשלתיות כדי לחזק את הכלכלה של ירושלים''.