כך השומרון מחזק את העסקים המקומיים

המועצה האזורית שומרון במיזם לחיזוק העסקים המקומיים - אתר אינטרנט ופרסום בחינם. יוסי דגן: "דווקא עכשיו הופכים את השומרון למעצמה כלכלית"

בשיתוף המועצה האיזורית שומרון , י"א באדר תשפ"א

כך השומרון מחזק את העסקים המקומיים  -ערוץ 7
ראש מועצת שומרון יוסי דגן בכנס עסקים קטנים. ארכיון
צילום: רועי חדי

אתר אינטרנט מיוחד לעסקים, רכישה מספקים מקומיים ופיתוח קהילות עסקיות ברחבי המועצה - המועצה האזורית שומרון מציגה סיוע מאסיבי לעסקים.

מחלקת עסקים במועצה האזורית שומרון יוצאת במיזם מיוחד לעידוד רכישה וקניה מספקים מקומיים ובעלי עסקים מהשומרון.

במועצה אומרים כי בשנה האחרונה בעלי העסקים מהשומרון כמו בכל הארץ נפגעו בשל משבר הקורונה וכעת זה הזמן המתאים ביותר לקרוא לצבור לרכוש מהשכנים שלהם תוצרת שומרונית.

לחצו כאן לצפיה במבצעים

המועצה הקימה במהלך המשבר אתר מיוחד "קונים בשומרון" שריכז בתוכו את כלל העסקים וכעת עבר האתר ההתאמה ושדרוג. באתר המיוחד של המועצה ניתן למצוא למעלה מ - 550 עסקים פעילים במועצה וניתן להזמין דרך האתר שירות מאותם בעלי עסקים.

יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון אומר כי במועצה יש למעלה מ-2000 עסקים קטנים בינוניים וגדולים המעסיקים יחד עשרות אלפי אנשים: "בשומרון אפשר למצוא את כל התוצרת שאדם מחפש, מעסקים קטנים ועד מפעלים גדולים, דווקא עכשיו בזמן הקורונה כשעסקים נופלים אנחנו פועלים כדי לחזק את העסקים".

דגן פנה לציבור בשומרון ואמר: "עסקים חזקים בשומרון זו פרנסה לכם, לשכנים שלכם, זה הזמן להפוך את השומרון יחד למעצמה כלכלית".

לחצו כאן לצפיה במבצעים