מרים פרץ שוקלת להתמודד לנשיאות המדינה: ''​​​​​​​בזמן האחרון אני מקשיבה לקריאות אלי''

כלת פרס ישראל מרים פרץ באולפן ערוץ 7: אני לא יכולה לעבור בחוץ בלי שמישהו יגיד 'הנשיאה הבאה'. כשאומרים לי 'מרים' ו'נשיאות' אני פשוט מתרגשת.

עוזי ברוך - ערוץ 7 , י"א באדר תשפ"א

כלת פרס ישראל מרים פרץ, אמם של אוריאל ואלירז הי"ד, שוחחה היום (שלישי) עם עוזי ברוך באולפן החדש של ערוץ 7, והתייחסה לקולות הקוראים לה להתמודד על נשיאות המדינה.

"כשאומרים לי 'מרים' ו'נשיאות' אני פשוט מתרגשת", סיפרה פרץ. "אני הילדה שבאתי ממרוקו, עולה חדשה, גרה במעברה עד שנת 69', גדלה בבית של הורים שלא יודעים קרוא וכתוב, הילדה הזאת שבאה לארץ ומדברים עליה עם המילה הזאת 'נשיאות' זו זכות, זה כבוד גדול, זה מרומם את הנפש".

"כשמזכירים את השם שלי ולידו את המילה 'נשיאה' זה רק מעיד על יופיה של המדינה הזאת שאנחנו כל היום חובטים בה, זה מה שכואב לי. אנחנו חובטים במדינה הזו ולא יודעים להוקיר ולהעריך את הבית הזה ומה הוא נתן לנו", הוסיפה פרץ.

"בחודשים האחרונים, הפנייה אלי היא פשוט בלתי נתפסת. אני לא יכולה לעבור בחוץ בלי שמישהו יגיד 'הנשיאה הבאה'. וזה דתיים ושאינם דתיים, ימין ושמאל, זה הכל. ואני רוצה לומר לך שבזמן האחרון זה לא קול שאני מניחה אותו בצד, אני מקשיבה לו", ציינה פרץ.

הראיון המלא עם מרים פרץ באולפן ערוץ 7 יפורסם הערב