עידית סילמן באולפן ערוץ 7: נפתלי בנט צריך לעמוד בראש המחנה הלאומי

מועמדת ימינה עידית סילמן מגיבה באולפן ערוץ 7 לטענות לפיהן מפלגתה עוסקת רק בקורונה. "לא זנחנו את ערכי הימין. אנחנו ימין על מלא".

עוזי ברוך - ערוץ 7 , י"ב באדר תשפ"א | עודכן: 20:50

חברת הכנסת לשעבר ומועמדת ימינה לכנסת, עידית סילמן התארחה היום (רביעי) באולפן ערוץ 7 והבהירה כי הימין ניצב בבחירות הקרובות בפני שאלה משמעותית גדולה.

"אנחנו אומרים דבר מאוד ברור. לא נשב תחת ממשלת שמאל בהובלת לפיד. רוב העם מצביע לימין והשמאל כמעט נעלם במפה הפוליטית. השאלה היחידה נמצאת במחנה הלאומי והיא מי יוביל אותו - נתניהו או בנט. אנחנו חושבים שנפתלי בנט צריך להוביל את המחנה הלאומי. אין שום סיבה שלא נביא תקווה אמיתית לאזרחי ישראל ובמקום ממשלת דשדוש ניתן לו ממשלת זינוק", אומרת סילמן.

לדבריה, "אנחנו לא אומרים כן ביבי או לא ביבי, אלא אומרים כן לאזרחי מדינת ישראל שהם אלה שיחליטו ואותם נבוא לשרת".

סילמן הגיבה לטענות מפלגת הציונות הדתית לפיהן בימינה זנחו את כל הערכים האחרים כדי לטפל בקורונה. "ראשית, פרנסה זה הכבוד של האדם והלחם שאתה מביא הביתה. זה דבר מאוד חשוב ואלה ערכיה של הציונות הדתית".

"אנחנו לא זנחנו את ערכי הימין. אנחנו ימין על מלא. מי שהביא לשולחן את הריבונות ב-2013 הם נפתלי בנט ואיילת שקד שגם עשתה רפורמה במערכת המשפט. שום דגל לא ירד. אנחנו הרמנו עם הדגלים של הציונות הדתית דגלים נוספים שבהם אנחנו מאמינים ונמשיך להניף אותם".

"הציונות הדתית מובילה בכל התחומים וצריכה לחשוב בכיוון של הנהגה ולשם אנחנו מכוונים. יש לנו מועמדים מתוך הציבור ומועמדים אחרים שלא וכולם פונים גם לציונות הדתית וגם לכלל ישראל וזו הדרך הנכונה", סיכמה סילמן.