אלירן מלול שנאשם ברצח אשתו מיכל סלע: "היא השפילה אותי"

מלול שנאשם ברצח של מיכל סלה ז"ל העיד שמיכל דקרה אותו. התביעה הציגה ראיות שסותרות את טענותיו. אחותה של מיכל: "הוא שקרן פתולוגי, שיירקב בכלא".

ערוץ 7 , י"ג באדר תשפ"א

אלירן מלול שנאשם ברצח אשתו מיכל סלע: "היא השפילה אותי"-ערוץ 7
מיכל סלה
צילום: באדיבות המשפחה

אלירן מלול שנאשם ברצח מיכל סלה ז"ל העיד אתמול (רביעי) בבית המשפט המחוזי בירושלים וסיפר את גרסתו לרצח המזעזע של אשתו בת ה-32 שאירע באוקטובר 2019.

מלול טען כי הוא הקורבן בפרשה. "היא ראתה אישה נאה בטלפון הנייד שלי, אז אמרה לי שאני לא הולך לשם יותר. היא ראתה שאני מקבל ביטחון, היא אמרה לי שלא אראה את הילדה שלי, שנתגרש".

״כשאמרתי למיכל - 'תודה אשתי' בקידוש, היא צעקה עליי 'אל תקרא לי אשתי' לא הייתה לה בושה או רחמים".

בעת השמעת גרסתו לרצח אמר מלול: "חזרתי הביתה לבית מבולגן, לקחתי את הילדה למקלחת, היא הרגישה מצוין במים. אבל מיכל באה ואמרה לי לנקות את הבית. מיכל התעללה בי ודחפה אותי, פשוט לא התייחסתי. אחר הצוהריים ראיתי את היומן וראיתי שיש לי משהו לעשות, היא אמרה - אתה לא לוקח את האוטו, הצעתי לקחת אותה, אבל היא התחילה לתת לי מכות, זה היה רע".

"היא מצאה דף בסלון שבו כתבתי פרטי פגישה עם איזה פגישה. היא ראתה את זה והתעצבנה, שאלתי אותה 'די, כמה אני יכול לסבול?', והיא אמרה לי: 'אתה כלום, אתה כלום. היא דקרה אותי עם סכין בגב כמה פעמים. הגוף שלי קיבל צמרמורות, היה לי קר, לא יודע איך להסביר. באחת הדקירות שלה הסכין נשאר תקוע לי בגוף".

‎"הלכנו למקלחת ואמרתי לה 'אני מתעלף, תתקשרי למד"א'. היא אמרה 'מגיע לך, מגיע לך, אתה לא רצוי בחיים', אמרתי לה שתביא מים, שתוציא את הסכין. ירד (לי) מלא מלא דם. היא עטפה אותי בסדין; שתיתי אלכוהול והתחלתי להתעלף, כשהתעוררתי - היא אמרה לי 'מגיע לך'. שתיתי ושתיתי. התעלפתי והתעוררתי וראיתי את כל הבית עם דם; מיכל מתה על הרצפה‎... זה כל כך עצוב ונורא; אני שואל את עצמי למה לא הרמתי עליה יד והיינו מתגרשים ולא הייתי מגיע למשבצת הנוראית הזו"‎.

בחדשות 12 דווח כי לאחר דבריו, התביעה טענה שלא יכול להיות שמיכל דקרה את מלול כפי שאמר מפני שהדקירות שהוא מתאר לא יכלו להיעשות על ידי מישהי שמאלית כפי שמיכל הייתה. התובע פונה למלול: "אמרת שאתה מלא דם, שהסכין תקועה בגוף. מדוע לא התקשרת למד"א?". מלול טוען שמיכל החביאה את הטלפונים ולכן לא קרא לעזרה. 

עוד אמר התובע למלול שהוא טוען שהם שתו אלכוהול אך בדמה של מיכל לא נמצא עדות לאכוהול. בשלב הזה הסנגור מעיר שהבדיקה לא קבילה. התובע הוסיף שה-DNA על בקבוקי האלכוהול היה רק של מלול.

התובע המשיך ללחוץ על מלול ושאל אותו אם היה לו כל כך רע, ואם מיכל השפילה אותו כפי שהוא טוען - מדוע לא עזב? מלול לא ממש השיב לשאלה ובתשובותיו לתובע חזר פעם אחר פעם על כך שאינו זוכר תאריכים מדויקים. 

אחותה של מיכל, אורית, אמרה לחדשות 12 אחרי הדיון: "אני מכירה את מיכל, אחותי הקטנה, מיכל ביקשה לסיים את זה בצורה יפה, לשמוע אותו מתאר היום את האירועים, זה היה מאוד קשה. מיכל ביקשה ממנו לעזור ללירן להתקבל ללימודים. אין לו בושה".

"אני רוצה שאלירן מלול יירקב בכלא, שלא יקבל ניקוי של שליש, נכנס אלינו הביתה נחש", הוסיפה. "אתם יודעים איך הוא הקסים את מיכל, הוא משחק, הוא יהיה אלוף הכלא, הוא שקרן פתולוגי".