ח"כ בצלאל סמוטריץ' באולפן ערוץ 7
ח"כ בצלאל סמוטריץ' באולפן ערוץ 7 צילום: ערוץ 7

יו"ר הציונות הדתית בצלאל סמוטריץ' הסביר הבוקר (חמישי) כי הגיע הזמן לדבר על תופעת הרווקות המאוחרת בציונות הדתית ולבחון כיצד להתמודד עמה.

"יש נושאים שבשלב הראשון לא תמיד נעים לדבר ואחר כך מדחיקים שיש בכלל תופעה כזו. בשלב הבא יורדים על מי שמדבר על התופעה. ואני אומר יש כאן תופעה שצריך לדבר עליה. עולם השידוכים אצלכם שונה משלנו", הסביר סמוטריץ' בראיון לרדיו 'קול חי'.

בדבריו התייחס למסמך ההתחייבות לנתניהו שחתמו עליו ראשי המפלגות החרדיות. "אני לא אוהב את העיסוק באנשים ובמפלגות, אלה בדרך ורעיונות. שפנו אליי אמרתי להם, בואו נחתום על מסמכים של תוכן ולא נאמנויות אישיות. הרי בפעם האחרונה חתמנו והוא השאיר אותי ואת בנט בחוץ".

"את האסטרטגיה של הקמפיין שלי אני קובע. אני אמרתי לנתניהו - תתחייב שאתה הולך להקים ממשלת ימין, שאתה לא הולך להשאיר אף אחד בחוץ, תתחייב לשמור על זהותה של המדינה היהודית, תתחייב ליישם את כל הרפורמות במערכת המשפט אחרי ששנים בלמת אותם", הוסיף.

סמוטריץ' סיפר על העברת התמיכה של הרב דוד חי הכהן מיהדות התורה לציונות הדתית בבחירות הנוכחיות. "באתי לרב יום לאחר שגפני בא אליו. הרב ראה צורך להזמין אותם ולהודות להם, ולומר להם שהוא מעביר את תמיכתו אלינו. אני רואה את זה כדבר יפה שהוא פנה אליהם והם באו".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו