ביטוח אקורד- ביטוחים עסקיים

סוכנות הביטוח אקורד מתמחה בליווי חברות ועסקים, תוך היכרות מעמיקה עם אופי הארגון וצרכיו וניתוח ואיתור של כלל הסיכונים האפשריים

תוכן שיווקי , י"ג באדר תשפ"א

ביטוח אקורד- ביטוחים עסקיים-ערוץ 7
חזי עובדיה
צילום: יח"צ

חברת הביטוח אקורד היא חברת ביטוח מובילה, אשר נמנית על חמש סוכנויות הביטוח המובילות בישראל, בזכות פעילות רחבת היקף בישראל ובעולם, ובזכות מגוון פתרונות ביטוח החולשים על תחומים רבים, ומותאמים לסיטואציות שונות ומורכבות.

מנכ"ל החברה, חזי עובדיה, הוא רואה חשבון במקצועו ובהשכלתו, אשר מביא ניסיון בן למעלה מעשרים שנים, בתפקידי ניהול בכיר, בחברות גלובליות ובינלאומיות.

תחום ההתמחות המוביל של עובדיה בניסיונו רב השנים בשוק הפרטי מתמקד בניהול הפיננסי, במגוון תפקידים ניהוליים ומשפיעים, מה שמביא אותו להכיר מקרוב את הסיכונים הכלכליים והעסקיים אשר עומדים בפני עסקים וארגונים בשוק החופשי, לרבות התקשרויות ומומחיות בתחום הביטוח הגלובלי והתנהלות אל מול גורמים בחו"ל.

סוכנות הביטוח אקורד בניהולו של חזי עובדיה אינה מוכרת ביטוח כמוצר מדף, ואינה מתמקדת בתכניות ביטוח פרטניות ונקודתיות, כי אם מתמחה בליווי חברות ועסקים, תוך היכרות מעמיקה עם אופי הארגון והצרכים שלו, ובראש ובראשונה ניתוח ואיתור של כלל הסיכונים האפשריים אליהם הוא עשוי להיות חשוף.

סוכנות אקורד מורכבת ממספר זרועות המחזיקות בתחומי התמחות שונים, במטרה לספק ללקוחות העסקיים של החברה מעטפת שירותים מלאה ומטריה ביטוחית, אשר מספקת מענה לכל הצרכים והסיכונים, הן בתחום ביטוחי הרכוש, הן בתחום ביטוחי החיים והבריאות, והן בשילוב ביטוחים ייחודיים לעסקים ולארגונים.

בין הביטוחים הייחודיים והמבוקשים בקרב חברות וארגונים:

ביטוח נאמנות עובדים- ביטוחי הרכוש הבסיסיים (ביטוח תכולה וביטוח מפני אירועי פריצה לבית העסק) אינם נותנים מענה למקרה של פשיעה, הונאה וגניבה אשר בוצעה על ידי עובד בעסק. דווקא לעובד ישנה הגישה והכלים לבצע הונאות בהיקפים רחבים, ולעתים פעמים רבות, כאשר עד לשלב הגילוי יכול לעבור זמן רב. ביטוח נאמנות עובדים יספק כיסוי ביטוחי למקרה של הונאה או גניבה אשר בוצעה על ידי עובד בארגון, וניתן לבניה בהתאמה אישית הן בקביעת תקרת תשלום והן בניתוח הסיכון על פי תפקידים שונים, רמת חשיפה למידע ולמשאבים ועל פי שם העובד.

ביטוח סיכוני סייבר- פשיעת סייבר היא פשיעה נפוצה שהולכת ומתרחבת, כאשר בבסיסה שימוש בטכנולוגיות ובמידע ממוחשב של הארגון לצורכים שונים, החל ממכירתו לגורמים חיצוניים וכלה בשימוש אישי לצורך הונאות. ביטוח סייבר מותאם וחכם יבטיח פיצוי וכיסוי לכל נזקי פשיעת הסייבר במידה ויתקיימו, בהתאם לרמת החשיפה והסיכון של הארגון.

ביטוח חבויות- ביטוח חבויות בא לתת מענה לתביעות שונות אשר עשויות להיות מוגשות כנגד בית עסק ו/או ארגון, בניהן תביעות עובדים, תביעות לקוחות וספקים, תביעות אחריות מקצועית, תביעות נזיקין וכדומה. מדובר בביטוח חשוב אשר מורכב בצורה פרטנית תוך זיהוי כלל הסיכונים האפשריים, להגנה מרבית על בית העסק המבוטח.

ביטוח דירקטורים ונושאי משרה- הגנה ביטוחית לנושאי תפקידים בכירים מפני תביעות אישיות הנוגעות לביצוע תפקידם בארגון, תביעות אחריות מקצועית, תביעות ייצוגיות ונגזרות שלהן.

ביטוח עבודות קבלניות- ביטוח עבודות קבלניות מיועד עבור יזמים, קבלנים וגם מבוטחים פרטיים אשר מצויים בפרויקט של בניה פרטית, כאשר ביטוח זה למעשה מאגד את כלל הביטוחים הנדרשים לסיכונים הקיימים בניהול אתר פניה פעיל, בניהם: נזקי מבנה, נזקי ציוד, נזקים פיזיים ותאונות לעובדים במקום, נזק לצד שלישי, הוצאות משפטיות במקרה של תביעה ועוד.

ביטוח ציי רכב- בשונה מביטוח הרכב הפרטי ביטוח ציי רכב מיועד לחברות ולארגונים אשר מחזיקים בכמות גדולה של רכבים, הן לשימוש מקצועי (אנשי מכירות, שליחויות, הובלה), והן לשימוש אישי של העובדים כהטבה שמספק המעסיק. ביטוח ציי רכב יביא בחשבון סיטואציות שונות, ויכלול את כלל הביטוחים הנדרשים לרכב, החל מביטוח חובה וכלה בביטוח מקיף, לצד כל ההרחבות הנדרשות. ביטוח ציי רכב מטבעו מיועד לקבוצה גדולה של רכבים, מה שמביא לעלויות ביטוח משתלמות.

ביטוחים אלו, וביטוחים רבים נוספים אשר מיועדים למגזר העסקי, מספקים כיסוי מקיף, חכם ומתוכנן היטב, אשר מביא בחשבון מערך רחב של סיטואציות אפשריות וסיכונים.

חזי עובדיה, מנכ"ל חברת הביטוח אקורד, ממליץ על שיחה מקצועית עם מומחי החברה, סוכנים מובילים בתחומם, בעלי ידע נרחב, כלים רבים, יצירתיות ושנות ניסיון רבות, במטרה לקבל הכוונה וייעוץ ראשוניים, ובהמשך בניית תכנית ביטוחית מקיפה ומותאמת לצרכי הארגון, אשר מביאה בחשבון את ניהול הסיכונים, ההגנות, החבות העסקית והתקציב.

להתרשמות לחצו כאן