יד ימינו של גנץ הוד בצר מגיב: רכילות זולה ושקרית

מנכ"ל משרד ראש הממשלה החליפי, הוד בצר, מי שצעד לצדו של גנץ מתחילת הדרך, קורא לו להניח את המפתחות ולפרוש

חזקי ברוך - ערוץ 7 , ט"ו באדר תשפ"א

יד ימינו של גנץ הוד בצר מגיב: רכילות זולה ושקרית-ערוץ 7
בני גנץ
צילום: תומר נאוברג, פלאש 90

הוד בצר, אחד האנשים הקרובים ביותר לבני גנץ ומי שהלך איתו מיומו הראשון בפוליטיקה, סבור שעליו להניח את המפתחות - ולפרוש מהמירוץ, כך פורסם ב"אולפן שישי".

בדיווח נאמר כי בצר הבהיר לגנץ שלדעתו הוא לוקח סיכון אדיר בהתמודדות, מסכן את תדמיתו - ושעליו לפרוש. בעקבות העמדה הזו, בצר הורחק מהקמפיין ומתפקד באופן חלקי ביותר כמנכ״ל משרד ראש הממשלה החליפי.

מכחול לבן נמסר בתגובה לדיווח כי: "אפשר להמשיך להפיץ רכילות וסיפורי עמים - אך העובדה פשוטה: זה או גנץ עכשיו או ביבי לתמיד. וליריבים הפוליטיים שלנו - אם אתם לא עוזרים לאיחוד המחנה לפחות אל תפריעו ותעזרו לעצור את ביבי מניסיונו לחמוק ממשפט".

עם צאת השבת הגיב הוד בצר לפרסום "שבוע טוב לכולם, ראיתי כל מיני דיווחים מוזרים והזויים שהתפרסמו במהלך השבת. אני מכהן כמנכ"ל משרד רוה״מ החליפי, ובנוסף לריכוז העבודה של משרדי כחול לבן גם מרכז את העבודה במשרדי המשפטים והתקשורת עליהם בני אמון. כעובד מדינה איני יכול להיות פעיל בקמפיין.

כמי שעבד לצידו של בני ב-18 שנים האחרונות בצבא ובשנתיים האחרונות במסע הפוליטי אני עומד ב-100% מאחוריו, אין ראוי וישר ממנו. אני מאמין שהוא חייב להיות בכנסת הבאה, להישאר בממשלה בתפקידיו ובעז"ה גם להיות ראש ממשלת ישראל בעתיד. כל אמירה אחרת היא בגדר רכילות זולה ושקרית".