קורונה
קורונה צילום: איסטוק

במנהלת ליגת העל בכדורסל לא לוקחים סיכון. אחרי שכבר דחו מספר משחקים בשל הימצאות חולי קורונה או כאלה שבאו במגע עם חולים מאומתים, דחתה מנהלת ליגת ווינר סל לא פחות משלושה ממשחקי מחזור מספר 17.

אחרי שהתגלו חמישה שחקנים חולים בהפועל ת"א שהביאו לדחיית משחקה מול גלבוע/גליל שאמור היה להתקיים מחר, וביום שישי התגלה שחקן חולה במכבי חיפה שהביא לדחיית המשחק מול הפועל באר שבע, הערב (מוצאי שבת) הודיעה מנהלת הליגה בכדורסל על דחיית משחק שלישי במחזור הנוכחי.

מדובר במשחק בין הפועל חולון למכבי ראשון לציון שכבר הוזז מיום שבת ליום ראשון וכעת יידחה שוב בשל הימצאות שחקן חולה מאומת אצל הפועל חולון.

בחולון צפויים לעשות עוד סבב של בדיקות מחר כדי לדעת האם יש מניעה לצאת למשחק החוץ באיטליה במסגרת האירופית, או שרק השחקן המאומת לא ייצא.

ממנהלת הליגה נמסר כי "בעקבות שחקן מאומת בהפועל חולון, שנחשף בבדיקות שערכה הקבוצה לקראת המשחק שלה באיטליה ביום רביעי הקרוב, החליטה מנהלת הליגה לדחות את משחק הקבוצה מול מכבי ראשון לציון שהיה אמור להערך מחר.
המנהלת רואה חשיבות ממעלה ראשונה על שמירת בריאות השחקנים, לא תסכן אותם ולא תאפשר לקבוצות להתמודד אחת כנגד השניה כל עוד לא נבדקה כל הקבוצה לפחות 72 שעות מהמגע האחרון עם המאומת. מדיניות זו תמשיך בשבועיים הקרובים עד שמרבית שחקני ליגת ווינר סל יהיו לאחר חיסון שני".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו