דיאנה רז
דיאנה רז צילום: מתוך הרשתות החברתיות

מריאנה דיין, אחותה של דיאנה רז ז"ל, פרסמה הבוקר (ראשון) פוסט מרגש, בו שיתפה בתחושותיה לנוכח כתב האישום המחריד שהוגש נגד השוטר אמיר רז, אשר רצח את דיאנה לעיני ילדיהם.

"כתב האישור המחריד, קרע שוב את הלב, התופת שאת והילדים עברתם לא אנושית. שבועיים עברו מאז שהוא רצח אותך באכזריות וברוע שכזה. שבועיים שאנחנו לא מצליחים אפילו להתחיל לעכל את זה, שאת לא פה איתנו.

ארבעת הילדים שלך, נשמתם שוספה בסכין יחד איתך. יום יום הם זועקים לך, רוצים שאכין בובה בדמות אמא שלהם, רוצים לחבק אותך ובעיקר רוצים שתחבקי שוב אותם.

לילות של בכי וגעגועים אלייך, לאמא שלהם. הם כל-כך קטנים וכל כך חכמים. הם מבינים שאת לא תחזרי עוד. עכשיו ברור לכולם איזה זוועות הם ראו וחוו ביום הארור ההוא, כל החיים שלהם התהפכו, הכל מטורף ובלתי נתפס. אין להם ולנו יום ולילה, הגעגוע אלייך שורף את הלב.

אנחנו מנסים להבין עכשיו, איך נמלא את עולמם, שנקרע בשניה בצורה אכזרית ורעה? איך נצליח להשיב להם את החיים ואת הנשמה? החיים כפי שהם הכירו אותם נפסקו בבת אחת ולא ישובו עוד.

אמא, אבא ואני צריכים להחזיר אותם לשגרה, להחזיר להם לאט לאט את האמון בבני האדם, ועדיין למצוא מקום וזמן לבכות ולהתאבל עלייך אחותי. הרוצח לקח את החיים שלך ואת האמא של הילדים שלו. זה בלתי נתפס.

ארבעת הילדים הקטנים שלך עכשיו ולתמיד איתנו. אני מבטיחה לך שאנחנו נשמור עליהם מכל משמר, גם מפניו, לעולמים.

לא די בזה שדקר, הרביץ וירה ברגלך המנוול היה צריך לוודא הריגה אז גם ירה לך בראש למול הילדים.
אין על זה מחילה!!!

אנחנו משפחה מלוכדת וחזקה, נעשה הכל שהילדים שלך יקבלו אהבה, חום, ערכים. אלפים נרתמים לסייע, שלמרות הצלקת הנפשית העמוקה, שהרצח שלך הותיר בנפשם, נלמד אותם להיות אנשים טובים כמוך, זאת המורשת שנעניק להם למענך. למענם. נוחי בשלום אחותי, אני אוהבת אותך.

**

תודה לאלפי התורמים, בזכותכם נוכל להעניק לילדיהם ביטחון כלכלי, כל תרומה חשובה. תודה"

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו