חכמים ונכונים: 3 שעונים חכמים מצטיינים ל-2021

מגוון אדיר של שעונים חכמים יפים ונוצצים נמצאים על המדפים של כל חנות. כולם דקיקים, מעוצבים, מדויקים ואקסקלוסיביים.

תגיות: שעונים
תוכן שיווקי , ט"ז באדר תשפ"א

חכמים ונכונים: 3 שעונים חכמים מצטיינים ל-2021-ערוץ 7
שעונים חכמים
FREEPIK

מגוון אדיר של שעונים חכמים יפים ונוצצים נמצאים על המדפים של כל חנות. כולם דקיקים, מעוצבים, מדויקים ואקסקלוסיביים. עדן שעונים מנהל מותג השעונים ED סוקר את השעונים החכמים הנחשבים ביותר לשנת 2021 ועושה בהם סדר שיקל את הבחירה.

מה חדש בתחום?

אין ספק שלשעונים החכמים לקח לא מעט זמן כדי להתייצב ברמת השוק. למי מכם שלא מצוי עד הסוף בנושא, נזכיר שהבשורה הראשונה על דגמי השעונים החכמים התפרסמה אי שם ב-2012, אבל לקח לה עוד 4 שנים לפחות כדי להמריא כמו שצריך. ואז להתרסק שוב וחזק.

ואז באה 2019 ואיתה גם זינוקים מפתיעים במכירות השעונים החכמים. פתאום הביקוש גבר, הדגמים הלכו והשתכללו וכולם רצו טעימה מהעניין החדש הזה, בין אם מתוך אימוץ של גאדג'ט חדש ובין אם אלו חובבי ספורט וכושר. חברות כמו מייקל קורס, מארק ג'ייקובס ואפילו ארמני הוציאו קולקציות שעונים חכמים משלהם והמשיכו לשפר את התכונות במקביל לעיצוב מצוין.

אבל השולטת הבלתי מעורערת בתחום הזה היא (איך לא) חברת אפל, שבבעלותה שעוני ה-Apple Watch. אחריה בפער די גדול עומדת סמסונג ואחריהן עוד חברות נוספות שצפויות להתחרות תחרות קשה בשתיים שבפסגה.

פונקציות אפשריות בשעונים חכמים מתקדמים

אז מה עושים דגמי השעונים החכמים מלבד מדידה של זמנים ודופק? האזנה למוזיקה, ביצוע שיחות טלפוניות, קבלה ושליחת הודעות, קבלת פושים (Push), יומן פגישות, מעקב מלא אחר הפעילות הגופנית הכולל את פעילות הלב, מדד הסטרס ואיכות שנת הלילה. חלק מהשעונים אף מתריעים על רמות גבוהות של חמצן בדם או סוכר ומדווחים על המחזור החודשי. בדגמים המשוכללים ביותר, אפשר אפילו להפעיל את הטלוויזיה והמזגן בבית ולשלוח דוחות חשובים. לאפל וסמסונג כבר יש דגמים בעלי קישור ישיר ל-WIFI כך שהם אינם צריכים להשתמש בקישוריות.

שלושת השעונים המובילים בקטגוריה

אפל ווטש 5 – אפליקציית המעקב ומדידת הפעילות הגופנית המוצלחת כוללת גם אפשריות כמו זיהוי נפילות, התרעות על רעשים סביבתיים גבוהים והתקשרות אוטומטית לשירותי החירום. בנוסף קיימת תצוגה המשאירה את הצד פועל בקביעות בתאורה מעומעמת, שלל אפליקציות וכמובן סירי העוזרת הקולית האיקונית של אפל.

גלקסי ווטש אקטיב – הוא מתחרה ראוי לשעוני אפל ומציע תצוגה חדה ומרשימה ביותר, עיצוב מינימליסטי מודרני ומתאים כשעון לנשים או שעון לגברים כאחד. גם הוא מציע מגוון אפשרויות ספורט ובריאות לרבות מדידת דופק, זיהוי נפילות ומעקב אחר רמות הסטרס. הוא מתממשק לסמארטפונים של אנדרואיד ואייפון ומציע מבחר אפליקציות גדול.

Gen 5 Carlyle של FossilFossil היא יצרנית השעונים של מותגים רבים כמו פומה, דיזל, מייקל קורס ואחרים ויש לה כמובן גם ברנד משלה שנציג בפניכם כאן. החברה היא בין הבודדות שמשתמשות במערכת ההפעלה של גוגל WearOS ומספקת חיי סוללה של יומיים, רמקול ומיקרופון לשיחות, תמיכה באפליקציית גוגל פיט ואפליקציית התשלומים של גוגל, ניטור מדדי גוף ומעקב אחרי סוג הספורט שאתם מבצעים.