טרנד החולצות המודפסות חוזר: מה מדפיסים ועל איזה סוג של חולצות?

נדמה שטרנד החולצות המודפסות מעולם לא יצא מהאופנה. חולצה מקורית יוצרת בידול, בולטות, עניין וסגנון ומעניקה ללובשים אותה ייחודיות

תגיות: נערים
תוכן שיווקי , ט"ז באדר תשפ"א

טרנד החולצות המודפסות חוזר: מה מדפיסים ועל איזה סוג של חולצות?-ערוץ 7
מדפסת
צילום: iStock

נדמה שטרנד החולצות המודפסות מעולם לא יצא באמת מהאופנה. חולצה מקורית יוצרת בידול, בולטות, עניין וסגנון ומעניקה ללובשים אותה ייחודיות במגוון דרכים.

בנוסף, מעצבים ומותגים משתמשים בה על מנת לקבע את הלוק האופנתי הנכון של התקופה, מה שיוצר גלים של ביקוש מוגבר בתקופות מסוימות, בדיוק כמו התקופה הנוכחית של 2021. אז מה תוכלו להדפיס ובאיזה סוג של חולצות מומלץ לבחור? עדן חולצות עם כל ההמלצות של הרגע.

דפוס על חולצות: הוא מרכזי בחייכם הרבה ממה שחשבתם

חולצות שיש עליהן הדפסה מסוימת, כמו כיתוב, תמונה או אפילו סמל מסוים מביעות מחשבות ותובנות ויוצרות אמירה מסוימת. הן מבנות חלק בלתי נפרד מההבנה התרבותית שלנו, כמו סמל התנין האיקוני של חולצות הפולו "לקוסט" או מסר פשוט שאומר הכל כמו "מלכה". הן לוקחות חלק בהתאגדויות, אירועים ומחאות. הן מתאימות למגוון צרכים ומטרות ובהחלט הולכות טוב עם כל קו אופנתי אפשרי.

כיצד בוחרים חולצה טובה להדפסה?

החולצה צריכה לתפקד כפריט טקסטיל שלא מתבלה בקלות, או שנשחק אחרי כביסות מרובות. היא צריכה להיות איכותית לא פחות מכל חולצה מקבילה הנמכרת ברשתות האופנה ועליה להרגיש נוחה ונעימה על הגוף, מבלי לאבד מהגזרה שלה. כמה פעמים נתקלתם בחולצה ארוכה מידי ביחס לפרופורציות הגוף שלכם והפכתם אותה מיד לאחר הטיול השנתי, ההשתלמות או החתונה לפיג'מה? ובכן, צריך לוודא כי הפריט הנבחר לא יתקבל באופן הזה כך שלחולצה יהיה שימוש עתידי טוב וההוצאה עליה לא תהיה לחינם.

בנוסף, בד החולצה בכל הדגמים והסוגים אמור להיות אוורירי ונושם. עליו להתאים מבחינת האיכות להדפסה מקצועית כך שמה שמופיע עליה יהיה חד וברור, מלא בצבעים עשירים, עומק ופרטים קטנטנים.

מהן סוגי החולצות האפשריות?

חולצות עם הדפס מתקבלות בכל דגם, גזרה ומידה מחולצת טי קצרה עם צווארון במפתח וי ועד לקפוצ'ון ענק ומחמם עם כיס במרכזו. אך מכיוון שעולם הטקסטיל מגוון מאוד, ישנם אריגים שונים שנבדלים זה מזה באיכותם.

הפופולרית ביותר היא חולצת הטריקו, שנחשבת מנדפת ונושמת ביחס לכל חולצה סינטטית שהמגע שלה על העור עשוי להעיק ואפילו לעקצץ.

סוג פופולרי נוסף הוא חולצות הדרייפיט, שיכולת נידוף הזיעה שלהן מתקדמת מאוד והן מתאימות ללובשים ספורטיביים או לאנשים שנמצאים בתזוזה קבועה (כמו למשל מדריכים בקייטנה).

מעבר לכך, ניתן להדפיס על כל גופיה, חולצת פולו, חולצת טריקו ארוכה, ג'קט או מעיל וליהנות מתוצאת הדפסה איכותית הודות לטכנולוגיית ההדפסה המשופרת הקיימת בשנים האחרונות.

אז מה מדפיסים?

אם אתם זקוקים לחולצות או אפילו לחולצה בודדת, רצוי לחשוב מבעוד מועד על מה שתרצו שיהיה בה. זה יכול להיות מסר מצחיק, מפתיע, פרסומי (לוגו העסק לדוגמה), מחאתי, מרגש, מלכד (חולצות לגדוד בצבא למשל) ואפילו אינפורמטיבי (לדוגמה חולצות "מציל" או "נציג"). מעבר לבחירת צבע החולצה, קיים משקל רב למה שיופיע עליה ולכן עליכם לחשוב האם יהיה מדובר בתמונה או עיטורים כלשהם, או שילוב מסר או משפט מסוים שיש לו ערך ומשמעות.

זכרו שחולצות מסוגלות לספר סיפור וכלל שתדעו איזה סיפור אתם רוצים לספר, כך יהיה לכם קל יותר להבין מה צריך להופיע על החולצה ולהתחיל לגבש לה רעיונות טובים.