שיפוצים
שיפוציםדפוסטיפוטוס

הבית מרגיש קטן מדי בגלל שנוסף תינוק חדש, או חנוק וצפוף בגלל הסגרים הממושכים והילדים הנשארים בבית במקום ללכת למוסדות חינוך.

כך, או כך, תהליכי שיפוצים, במיוחד עם משפחות גדולות, הם נושא מורכב ובדיוק משום כך, הקים לפני 9 שנים את אתר "שיפוצים פלוס", מי שנמצא היום בתפקיד מנכ"ל האתר, שהסכים לספר לנו איך התחיל הכל, איך למצוא בעל מקצוע איכותי ואיך לנהל פרויקט שיפוצים בבית מרובה ילדים.

תחילת הדרך - למצוא פתרון לתסכול

נתנאל, כיום מנכ"ל האתר מספר לנו איך התחיל הכל: "לפני 9 שנים עברתי תהליך שגרם לי להבין עד כמה קשה לבצע בישראל תהליך שיפוצים כראוי. בעיקר קשה למצוא בעלי מקצוע אמינים, איכותיים ומקצועיים, שגובים מחירים הוגנים ונותנים שירות טוב." הוא מסביר.

מאותו היום, נתנאל, בשיתוף שמול, שעובד היום בתפקיד מנהל טכנולוגי של האתר, התחיל בעבודה מפרכת של ליווי פרויקטים בשטח, שיחות עם קבלנים, לקוחות ובעלי מקצוע בתחום השיפוצים, כדי להבין מה חשוב לבדוק לצורך בחירה טובה של בעלי המקצוע הטובים ביותר בתחומם.

כיום, אתר שיפוצים פלוס פועל יום יום על בסיס הידע הזה, שנרכש לפני שנים, עליו נוסף ניסיון רב וצוות גדול שעושה תחקיר רקע על כל אחד מבעלי המקצוע המבקשים להיכנס לרשימה האקסקלוסיבית של בעלי מקצוע בתחום השיפוצים והבנייה, המפרסמים באתר.

איתור בעלי מקצוע איכותיים - רק חלק אחד בתהליך

למצוא קבלן שיפוצים איכותי זה אחד החלקים הכי חשובים בפרויקט המורכב של שיפוץ בית, אבל זה עדיין רק חלק אחד בתהליך ארוך הכולל עוד היבטים רבים:

  • איך לנהל חיי שגרה בבית שעובר תהליך שיפוץ
  • איך לנהל את לוח הזמנים של השיפוץ בצורה חכמה
  • איך להתנהל בתוך בית מלא בבעלי מקצוע שהם למעשה זרים גמורים ועוד.

זה אולי נשמע לכם טריוויאלי, אבל כדי להבין את הקושי הגדול, דמיינו לעצמכם משפחה שומרת מצוות, עם 4-5 ילדים וילדות, בגילאי העשרה ועד גילאי פעוטות, עם כל המורכבות הקיימת מלכתחילה בסיטואציה, מכניסה את עצמה ואת הבית שלה לתהליך שיפוץ מקיף, במהלכו משוטטים בבית בעלי מקצוע שונים, המבצעים עבודות מכל הסוגים.

תמיד קיימת האפשרות לעבור דירה באופן זמני לקרובי משפחה, או לדירה שכורה, אבל א מחליטים להשאיר בבית - איך עוברים את זה בשלום?

צוות שיפוצים פלוס מסביר, שגם ההיבט הזה של שיפוץ מקיף לבית, תלוי במידה רבה באיכות בעלי המקצוע שהמשפחה שוכרת.

עבודה עם שיפוצניק מומלץ

המפתח הוא, כאמור, בחירה נכונה של בעלי מקצוע. כאלה שלא רק יכולים לבצע עבודות שיפוצים על הצד הטוב ביותר, לעמוד בלוחות זמנים ולספק את התוצאה הטובה ביותר, אלא כאלה שגם יודעים איך להתנהל בתוך בית שחיה בו משפחה גדולה בתוך תהליך השיפוץ, כיצד לכבד את בני הבית על ההרגלים שלהם, על הצרכים היומיומיים שלהם, על סדר היום הקבוע שלהם וכן הלאה.

נראה כי צוות שיפוצים פלוס מצא את הפתרון גם לשאלה הזו, שכן חיפוש קצר אחר שיפוצניקים באתר, מאפשר לכם למצוא שיפוצניקים לפי אזור מגורים רצוי ותחומי התמחות, אבל גם לפי ההמלצות שכתבו עליו לקוחות אמיתיים וגולשים באתר, אלבומי תמונות של העבודות שביצע בעבר, ותק בתחום העבודה שלו, כמו גם ותק בתור מפרסם בשיפוצים פלוס (ולכך יש ערך רב, כי צוות האתר מנפה החוצה בעלי מקצוע שכבר אינם עומדים בתקן המחמיר של שירות ומקצועיות) ועוד.

קבלני שיפוצים בישראל

למצוא קבלן שיפוצים טוב זה קצת כמו לזכות בלוטו - אם יש לכם חיבור טוב איתו, אתם אוהבים את סגנון העבודה שלו ויודעים שהוא אמין ואיכותי, אתם יודעים שאתם בידיים טובות ויכולים להיות רגועים, כי יש מי שמפקח עבורכם על עבודות השיפוצים, מנהל את לוחות הזמנים, בוחר עבורכם בעלי מקצוע מתאימים ומקפיד שתהליך השיפוץ כולו יתבצע לפי החזון שלכם והסטנדרטים שהצבתם.

בין אם מדובר על תוספת קטנה, כמו קיר גבס למשל, או תהליך שיפוץ מקיף וגדול, קבלן שיפוצים הוא האיש שעושה לכם סדר בתמונה כולה, מנהל את העניינים ומבטיח שתקבלו את מה שרציתם מלכתחילה.

שיפוצניקים

בין אם יצא לכם כבר לעבור תהליך שיפוצים בבית, או בעסק ובין אם לא, אתם יודעים שאתם חייבים לעבוד עם שיפוצניקים ולהסתדר איתם, כדי שהשיפוץ יגמר מהר, כדי שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר וכדי שהתהליך עצמו יהיה נעים ככל הניתן, או לפחות נסבל.

גם בשיפוצים פלוס מבינים את העניין הזה ולכן, תהליך הסינון שלהם קפדני במיוחד:

ראשית, בעלי מקצוע המבקשים להתקבל ולקבל שטח פרסום באתר, צריכים להתראיין ולענות על שורה של שאלות מקצועיות, הנוגעות באופן ישיר לתחום המקצועי שהם רוצים לפרסם.

בנוסף, הם נשאלים גם שאלות המיועדות לגלות כמה שיותר פרטים על האישיות שלהם, בתחומים: אמינות, הגינות, תודעת שירות, אדיבות כן הלאה - כל המדדים האלה נבדקים על ידי שאילת שאלות ממוקדות.

אם הם עוברים בהצלחה את השלב הזה, בעלי המקצוע מתבקשים לספק לאתר פנקס חשבוניות כדי לאפשר לצוות האתר לשוחח עם לקוחות אמיתיים, אשר כבר הזמינו שירות שיפוצים לביצוע עבודות שונות. כך אפשר לברר באופן ישיר אודות רמת המקצועיות והשירותיות שלהם ממקור ראשון.

אם הצוות המקצועי של האתר מתרשם באופן חיובי ביותר מבעל מקצוע, מאפשרים לו לפרסם באתר.

אבל כאן לא מסתיים תהליך הסינון, כדי לתת שירותים ברמה גבוהה לכל דורש.

שיפוצים בתל אביב

כדי לזקק את תהליך הסינון של האתר עוד יותר ולהבטיח שרק בעלי מקצוע איכותיים מאוד יוכלו לפרסם בו, צוות האתר לא מסתפק בסינון הראשון, אלא ממשיך לעקוב אחר מעלליו של המפרסם בהמשך הדרך.

כך למשל, מפרסם שהוכיח אמינות ושירותיות בהתחלה, עשוי לשנות את דרכיו ולאכזב לקוחות בהמשך הדרך.

משום כך, צוות האתר מקפיד לבדוק לעיתים קרובות עם לקוחות של אותו מפרסם, על איכות העבודה בזמן אמת. מפרסם אשר אינו עומד בסטנדרט המבוקש, יוסר מהאתר.

כך אפשר למצוא שיפוצניקים באזורים שונים בארץ, אשר פועלים באופן מקצועי ביותר, בין אם הם עובדים דווקא בתל אביב ובין אם הם עובדים בפתח תקווה.

בכל מקרה - אתם יכולים לאתר בקלות שיפוצניקים באזור המגורים שלכם בקלות דרך אתר שיפוצים פלוס, בזכות הממשק הנוח והאפקטיבי שלו. כך אתם יכולים למצוא שיפוצניקים בתל אביב למשל, שמכירים היטב את האזור, יודעים כיצד לספק לכם שירות מהיר ואף לעמוד בסטנדרט המקובל באזור זה.

לסיכום

עם אתר שיפוצים פלוס אתם לא צריכים לחשוב על תירוצים - יש לכם בהישג יד את כל המידע שאתם צריכים כדי להתחיל ברגל ימין תהליך שיפוצים ולדעת שתקבלו תוצאה שתסב לכם נחת ותשרת היטב את הצרכים שלכם. אל תתפשרו - היכנסו לאתר ומצאו את השיפוצניק שאתם מחפשים באמצעים מתאימים לשנת 2021.

למידע נוסף על אתר שיפוצים פלוס הברזל 31, תל אביב יפו 077-230-5555