לבוש להצלחה – 5 פריטי לבוש שיבליטו אותך מעל כולם

יש את האנשים האלו, שברגע שהם נכנסים לחדר, כל העיניים נשואות אליהם. משהו בהם פשוט מושך את תשומת הלב ומשדר הצלחה.

תגיות: אופנה
תוכן שיווקי , י"ז באדר תשפ"א

לבוש להצלחה – 5 פריטי לבוש שיבליטו אותך מעל כולם-ערוץ 7
אופנה
FREEPIK

יש את האנשים האלו, שברגע שהם נכנסים לחדר, כל העיניים נשואות אליהם. משהו בהם פשוט מושך את תשומת הלב ומשדר הצלחה.

לא מדובר בכוח מסתורי או באירוע מקרי. לנראות יש הרבה יותר כוח ממה שנוכל לדמיין על הרושם הראשוני ועל התדמית שאנו משדרים. אם נקדיש מעט מחשבה ללבוש שלנו, נוכל לכבוש בקלות כל אירוע חברתי, ראיון עבודה, דייט משמעותי וכל סיטואציה אחרת המשמעותית עבורנו. אלו 5 פריטים שיוכלו לעשות את כל ההבדל.

להכניס צבע לחיים

לפעמים כל מה שצריך כדי להשאיר רושם, הוא פריט אחד עם צבע בולט וייחודי, כזה שקשה להתעלם ממנו. ייתכן שבהתחלה הדבר יעורר מבוכה או אי נוחות.

רובנו, לא מעזים להרשות לעצמנו להתבלט. עם זאת, מהר מאוד נגלה שאנחנו דווקא נהנים מזה. כובע מיוחד בצבע עז, עניבה עם דוגמא ייחודית ואילו משקפיים עם מסגרת יוצאת דופן ישדרו אותנטיות וייחודיות.

לא חייבים ללכת על חליפה

היה ומתוכנן לכם ראיון עבודה, רצוי לבחור בסוג הלבוש לפי אופי הראיון וסוג העבודה. אם מדובר בראיון לתפקיד יוקרתי או כזה שנדרש בו קוד הלבוש אלגנטי, אנו ממליצים על חליפת שלושה חלקים או טוקסידו להם כוח מרשים ביותר שפשוט משדר אלגנטיות ותחכום. כמובן שישנן עוד דרכים רבות אחרות להעביר את המסר. לפעמים, גם חולצת טי מעוצבת עם בלייזר מחויט מעליה יוכלו לשדר חוש טעם מקורי ועדיין לשמור על המראה האסתטי והמוקפד שאנו מחפשים.

הצעיף יכול לעשות את כל ההבדל

בין אם נלך על צעיף משי מסוגנן וסרוג בעל מראה אוריינטלי, או צעיף צמר בעל גוונים סולידיים, כיום צעיפים נחשבים לפריטים שקובעים את הלוק כולו באופן משמעותי. המגוון היום רחב מאי פעם וניתן לעשות בהם שימוש חכם ואלגנטי בעת בניית המלתחה שלך.

עגילים

פריט זה מיועד בעיקר לנשים. העגיל הנכון, יכול להשלים את האאוטפיט ולתת לה גוון ייחודי. עגילים בולטים וגדולים ממתכת ישברו את המונוכרומטיות של השמלה השחורה, עגילים ארוכים ומשתלשלים ימשכו את תשומת הלב ויותירו רושם היכן שרק נלך ובכלל, יש משהו בעגיל יוצא דופן שפשוט קשה להתעלם ממנו.

הכי חשוב, הוא שנראה תמיד את התמונה הגדולה. התאמת העגילים לנעליים, לחגורה או לתיקים שלנו תיצור מראה מוקפד ומלא מחשבה ויאפשרו לנו ליצור את הלוק שמאפיין אותנו בצורה המובהקת ביותר.

לסגור את המראה עם הז'קט הנכון

לא משנה אם נלך על מראה מחויט או קז'ואל, עם ג'ינס או מכנסי חליפה - ז'קט או בלייזר סולידי הופכים את הכול באופן אוטומטי ל"ארוז" יותר. עם נבחר בגזרה מחמיאה ומתאימה, נוכל לשפר את הלוק שלנו בצורה דרמטית עם פריט אחד פשוט.

בסופו של יום, יהיו הפריטים שנבחר אשר יהיו, הכי חשוב הוא שנרגיש בנוח עם השינויים החדשים שנבחר. הביטחון שנרגיש בתלבושת שלנו מוקרן אל העולם שמולנו וככל שנרגיש שהתלבשנו כיום להצלחה, כך ירגישו גם האנשים שמולם אנו מתנהלים.