מאיר אינדור: דם הנדבקים בקורונה יהיה על בג"ץ

מאיר אינדור מתרעם על החלטת של בג"ץ לפיה איכון שב"כ יוגבל ויותר רק במקרה שחולה קורונה לא משתף פעולה.

חזקי ברוך - ערוץ 7 , י"ח באדר תשפ"א

סא"ל במיל' מאיר אינדור מתייחס בראיון לערוץ 7 להחלטת של בג"ץ לפיה איכון שב"כ יוגבל ויותר רק במקרה שחולה קורונה לא משתף פעולה.

לדבריו, "החלטת בג״ץ להגביל תוך מספר ימים ‏את פעילות השב״כ באיתורם אחר חולי קורונה מסכנת את בריאות הציבור. מאות חולים אותרו על ידי מנגנוני האיכון של השב"כ ולא היו יודעים על כך בזמן לולא פעילות השב״כ. ההחלטה שניתנה על ידי השופטים חיות ומלצר מול עמדת מיעוט של סולברג לוקחת סיכונים על חשבון חיי הציבור ודמם של אזרחים רבים שיידבקו בקורונה יהיו על שופטי בג"ץ".

"העקרונות ה'ליברלים' אותם ייצגו עמותות שמאל לפני הבג"ץ הועדפו על פני שמירת החיים", מוסיף אינדור. "ההחלטה הולכת בדרכו של שופט ברק שאמר בכנס משפטי באילת שצריך לקחת סיכונים ולהעדיף ‏לעיתים את עיקרון חופש הפרט על חיי הציבור והפרט. למזלנו באותה פסיקה היה לנו רוב מול קבוצת שופטים ההולכת בדרכו של ברק שמעדיף חופש הפרט גם אם יתפוצצו עשרות ישראלים באוטובוסים, ואני מעדיף את חיי הצבור במלחמה מול הטרור".

לסיום אומר אינדור כי "מול תעשיית הבלופים וההמצאות של ישראלים שאינם רוצים לשמור על משמעת צריך להפעיל מראש את השב"כ ולא להמתין לטוב ליבו של האזרח. אסור לאפשר לפסק דין הזוי שמגביל את יכולת מערכות הבריאות להפריע להילחם במגיפה".