מפלגת ימינה: "זו פוליטיקה ישנה, לא תקווה חדשה"

בימינה מגיבים להודעת מפלגת תקווה חדשה לועדת הבחירות לפיה היא זו שעומדת מאחורי פרסומים נגד נפתלי בנט ומפלגתו.

חזקי ברוך - ערוץ 7 , י"ז באדר תשפ"א

מפלגת ימינה: "זו פוליטיקה ישנה, לא תקווה חדשה"-ערוץ 7
בנט וסער
שריה דיאמנט/TPS

מפלגת תקווה חדשה הבהירה בפני ועדת הבחירות המרכזית כי היא עומדת מאחורי הפרסומים נגד מפלגת ימינה ונפתלי בנט.

באי כוחה של המפלגה ציינו כי "מעבר להודעות המפלגה לתקשורת, הצהירו ראשי המפלגה בתקשורת כי המפלגה היא שעומדת מאחורי הפרסומים".

לדבריהם, "חה"כ יפעת שאשא-ביטון הודתה במפורש כי המפלגה היא שעמדה מאחורי הפרסום: 'העלנו כתבות שהתייחסו לבנט זה לא משהו שעשינו באופן לא גלוי. בסופו של דבר המטרה של כולנו היא אחת - להביא יציבות, להביא אחדות, כשגדעון סער הוא היחיד שיודע לחבר את כולם. המלחמות עם בנט לא מועילות. יאיר לפיד לא יכול להרכיב את הממשלה כי הוא שמאלה מהמרכז'".

עוד הם מציינים כי "זאב אלקין אמר דברים דומים בראיון. 'לדעתי זה נאמר מפורשות שזה פרסום ממומן הסוגייה פה היא מאוד מאוד פשוטה לא יזמו על ידינו רק עיצבנו אותם מחדש, מי שמסרב להגיד איפה הוא נמצא זה נפתלי בנט הוא תוקף את נתניהו מצד אחד ומצד אחר לא מדבר האם הוא מוכן לשבת איתו'".

באי כוחה של מפלגת תקווה חדשה מוסיפים כי " למען הסר ספק, הוצאות אלו נכללו מראש במסגרת הוצאות הבחירות אשר ידווחו על ידי המפלגה למבקר המדינה על פי דין".

ממפלגת ימינה נמסר בתגובה, "תעשו פרצוף מופתע - נחשפה המפלגה שמימנה כתבות מכפישות באופן אנונימי נגד בנט. זו פוליטיקה ישנה, לא תקווה חדשה".