נמצאים בחזית וממשיכים לשרת בכל עת
נמצאים בחזית וממשיכים לשרת בכל עתצילום: יח''צ האגודה להתנדבות

האגודה להתנדבות ועיריית ירושלים משתפות פעולה לטובת עידוד החיסונים ברחבי העיר, ומתנדבי האגודה בתחומים השונים פועלים להסברה וסיוע בנושא.

מבין כאלף מתנדבי השירות הלאומי של האגודה להתנדבות בירושלים, נמצאים גם מתנדבים ומתנדבות במוקדים החמים במאבק בנגיף.

שמוליק שחר, מנהל מחוז ירושלים באגודה להתנדבות, מספר: "השירות הלאומי נמצא בלב המאבק בנגיף הקורונה בכל החזיתות ברחבי הארץ ובפרט כאן בירושלים, במערכות הבריאות, החינוך, הרווחה והשירותים הציבוריים, המתנדבים נמצאים בחזית וממשיכים לשרת בכל עת".

"המתנדבים הצעירים רואים מקרוב את הסכנה והאיומים שהמגפה מביאה איתה", מספר שחר, "המתנדבות שלנו בבית החולים שערי צדק למשל שנחשפו מקרוב למלחמה יומיומית על חיי אדם לקחו חלק בקידום והעלאת המודעות לחיסון האוכלוסיה לקורונה".

ראש העירייה משה ליאון שיבח את המתנדבים והמתנדבות ואמר כי "בשבועות האחרונים העירייה מתמקדת בהמרצת התושבים למרכזי החיסון. פתחנו מרכזי חיסון במזרח העיר ובמערבה וכל מי שרוצה להתחסן יכול לעשות זאת בלי תור ובלי הפניה.

''אנחנו רואים את הירושלמים מצביעים ברגליים ומגיעים להתחסן. רק במאמץ משותף של כולם נצליח להגיע לאחוזי חיסון גבוהים יותר מהנתונים היחסית טובים גם היום. אני מודה לבנות השירות של האגודה להתנדבות שבמשך כל השנה עושות עבודה נפלאה בעיר ושנרתמו גם הן למאמץ המשותף של העלאת המודעות לחיסונים", כך ליאון.

ירון לוץ, מנכ"ל האגודה להתנדבות: "המתנדבים שלנו פועלים ימים ולילות במשך השנה האחרונה במאבק הלאומי בנגיף הקורונה. לצד הסיוע החיוני בחזית החברתית- בבריאות, חינוך, רווחה ועוד, עכשיו הם גם תורמים בחזית ההסברתית על החיסונים. אנחנו גאים בפעילות המשמעותית שלהם ומצטרפים לקריאתם לתושבי העיר ירושלים ולכולם- ללכת להתחסן".