ראש ישיבת אור החיים מבקש: הצילו את משפחת לוי

אבא גידל אותי לבד, כשהייתי בת 19 גילו לאבא גידול בחזה. המחלה הייתה קצרה קטלנית, מהר מאוד מצאתי את עצמי יתומה משני הוריי.

בשיתוף ועד הרבנים , י"ט באדר תשפ"א

ראש ישיבת אור החיים מבקש: הצילו את משפחת לוי-ערוץ 7
תרדמת
שאטרסטוק

"כשהייתי בת שנתיים, אימא שלי עברה תאונת דרכים ונכנסה לתרדמת. 13 שנים הייתה לי תקווה בלב שאימא תתעורר. ביקרתי אותה פעמיים בשבוע, מלטפת את היד, מדמיינת את הרגע בו תפתח עיניים ותזיל דמעה של התרגשות. כשהיא נפטרה - התנפץ לי החלום ושבר אותי לרסיסים.

אבא גידל אותי לבד והתארחתי הרבה אצל דודים וחברות . כשהייתי בת 19 גילו לאבא גידול בחזה. המחלה הייתה קצרה קטלנית, מהר מאוד מצאתי את עצמי יתומה משני הורי".

לתרומה הקליקו כאן>>>

בהמשך המכתב מתארת הנערה כי היא זכתה להתארס עם בחור מיוחד שגם הוא מגיע מרקע זהה: "עכשיו, שוב יש לי למי לחכות והחיים שלי קבלו משמעות מחודשת אבל אין לנו שותפים לשמחה.

אנחנו צריכים להתארגן לחתונה לבד, אין לנו ממי לבקש עזרה גם בשביל אולם ושמלת כלה... אני מבקשת, תעזרו לנו להתחיל מהתחלה ולהגיע עם לב שמח לחופה"

המכתב הגיע על ידי נציגי ועד הרבנים שדואגים בימים אלה להשלים הוצאות חתונה למען 36 יתומים.

וכך הם כתבו: באספת ראשי העם להצלת 36 יתומים הנישאים כעת, הננו לבקש מכל אחד להיות שותף בתרומת 360 ש"ח לצרכי נישואיהם, ויתברכו בבריאות הגוף והנפש ויזכו להשיא צאצאיהם ברווח בקרוב ובנקל וימלא ה' כל משאלות לבם לטובה

לתרומה הקליקו כאן>>>