הדברה ביתית
הדברה ביתיתצילום: depositphotos

עצות למניעת מזיקים בבית

הרבה לפני שאתם מתקשרים למדביר, יש לא מעט דברים שאתם יכולים לעשות, כדי לוודא שמזיקים לא יבואו לבית שלכם:

  • שמרו על ניקיון הבית, הקפידו על ניקוי פירורי מזון מהרצפה והמשטחים
  • הקפידו לפנות אשפה לעיתים תכופות מהבית ומהחצר
  • הקפידו על סדר - ערימות של חפצים משמשות מקום מסתור נפלא לסוגים שונים של מזיקים, בין אם הן בתוך הבית ובין אם בחצר.
  • הימנעו מהכנסת חפצים מלוכלכים מבחוץ - ארגזים שמצאתם ברחוב, רהיטים משומשים וחפצים משומשים, יכולים להיות בית של מזיקים שונים. אם תכניסו את החפצים הביתה בלי לבדוק, או לחטא אותם, המזיקים הללו יעברו לגור אצלכם בבית.
  • הקפידו על תחזוקה נאותה של הבית - איטום של סדקים וחריצים בקירות וברצפה, התקנת רשת נגד יונים במרפסת שירות ובעליית הגג, התקנת רשתות על חלונות הבית - כל אלה משמשים ביעילות רבה להרחקת מזיקים מכל הסוגים.

החלטתם להדביר בעצמכם? שימו לב!

לעיתים קרובות, כל שיטות המניעה לא מצליחות לעצור מזיקים עקשניים במיוחד.

אפשר להדביר בעצמכם סוגים שונים של מזיקים, אבל שימו לב:

חובה להשתמש בחומרי הדברה מורשים ומאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה ולנקוט בכל כללי הזהירות הרשומים על מיכל חומר ההדברה. כמו כן, חשוב לוודא שאתם משתמשים בחומר הדברה מתאים לסוג המזיקים כדי לוודא שהחומר פועל ביעילות.

מתי להזמין מדביר?

אם הגעתם למצב שאתם לא מזהים את סוג המזיק, או שאתם לא מוצאים חומר הדברה מתאים בחנויות, או שאתם לא מצליחים להשתלט על המזיקים והם מתרבים אצלכם בבית וגורמים לנזקים שונים, חשוב להזמין מדביר מוסמך ומורשה בהקדם האפשרי, כדי למנוע החמרה של המצב.

שיטות הדברה מומלצות ולמה לבחור בנו

כאשר מזמינים שירותי הדברה, כדאי לבדוק אם המדבירים שלכם יכולים לתת לכם שירות בעזרת חומרי הדברה ירוקים, אקולוגיים, שאינם רעילים. באופן הזה אתם יכולים לבצע הדברה עם מינימום הכנות והיעדרות מהבית - כי החומר אינו מסוכן לכם ולבני המשפחה שלכם.

ההדברה תהיה יעילה לטווח ארוך והנזק לסביבה יהיה מינימלי

אז אם אתם מחפשים הדברה מקצועית ע"י מדביר בחיפה ובצפון, הרשו לנו להציע את עצמנו ולהבטיח לכם כי כל המדבירים שלנו מורשים, מוסמכים, מנוסים ואמינים, אנחנו מקפידים לבחור בקפידה את חומרי ההדברה הבטוחים ביותר לשימוש ומתחייבים לבצע הדברה יעילה לטווח ארוך - באחריות!

התקשרו אלינו עוד היום והזמינו הדברה מקצועית, שתחזיר לכם את השקט הביתה!