8 חודשים אחרי: מה קרה בפרויקט 252?

צוריאל גביזון וגבי דניאל, מייסדי הפרויקט, הגיעו לאולפן ערוץ 7 כדי לספר מה קרה מאז השקת הפרויקט מה האתגרים ומה התכנונים העתידיים

ערוץ 7 , י"ח באדר תשפ"א | עודכן: 08:38

שמונה חודשים בלבד עברו מאז הוקם פרוייקט 252 של צוריאל גביזון וגבי דניאל. במסגרת הפרוייקט שהושק בשיתוף ערוץ 7 תחת הכותרת 'לומדים זוגיות - מוצאים בקלות', מקבלים המצטרפים לתוכנית המנויים של הפרוייקט מידי שבוע הדרכות מטובי המרצים והמרצות בתחום האימון האישי והתקדמות לחיי זוגיות ונישואים. צוריאל גביזון וגבי דניאל, מייסדי פרוייקט 252, הגיעו לאולפן ערוץ 7 כדי לספר על ההתקדמות של הפרויקט עד עכשיו.

"בשמונת החודשים האחרונים הבנתי שיצרנו פה משהו מאוד גדול. הפרויקט משנה את כללי המשחק בכל עולם ההיכרויות", מספר צוריאל גביזון, מייסד הפרויקט.

"זה מדהים - אנשים מקבלים את הכלים ועוברים תהליך שעוזר להם בסופו של דבר להשיג את המטרה: חתונה ומשפחה. אני חושב שהקורונה עשתה ממש טוב לרווקים ורווקות שחלקם דווקא הצליחו לצמוח בתוך הלמידה בפרוייקט. אנחנו מרגישים שאנשים כבר פחות מתביישים לרכוש כלים וללמוד מהי זוגיות".

ומה מתוכנן בהמשך? "אחרי הקורונה נשיק בע"ה פלטפורמה וירטואלית חדשה ברמה עולמית", חושף דניאל."גם נעשה אירועים פיזיים, פרונטליים, סדנאות, שבתות ועוד. אנחנו רוצים להרגיש את המנויים בפרוייקט ויש למה לצפות".

להצטרפות לפרוייקט 252 לחצו כאן >>