גיל אורלי
גיל אורלי צילום: יח"צ

מהי בעצם תוכנית סוד הכסף של גיל אורלי?

סוד הכסף היא תוכנית שמטרתה ליצור ביטחון וחופש כלכלי תוך 100 ימים. לומדים בה יסודות ברזל הצלחה כלכלית, בלי קיצורי דרך ובלי סיכונים מיותרים.

מי שמוביל את התוכנית הוא גיל אורלי, מחלוצי תחום האימון והייעוץ להצלחה כלכלית בארץ ובעולם, ומקים שתיים מהחברות הגדולות בישראל לאימון כלכלי.

הדרכה חיה עם גיל תתקיים ביום חמישי הקרוב ב- 20:30 וחצי בערב, וניתן להירשם אליה כאן

"להרשמה לקורס החינמי על יצירת הכנסה פסיבית ב100 יום לחצו כאן"

התוכנית כוללת מספר מרכיבים:

1.לימוד כלים מגוונים לריבוי מקורות הכנסה. עבודה היא דבר חשוב מבחינות רבות, אך ניתן לקבוע באופן חד משמעי שבימינו, תלות במקור הכנסה יחיד אינה מספיקה לביטחון כלכלי. הנחה זו תואמת את נוסחת העושר, לפיה במקום למכור את כל הזמן שלנו, להשתעבד ולהיות בסכנה כלכלית, אנחנו בונים לנו נכסים והכנסה פסיבית שיעניקו לנו ביטחון, שקט, רמת חיים וזמן פנוי.

חשוב להדגיש שהכנסה פסיבית אינה פיתרון אינסטנט ולמידה על רגל אחת. כדי להצליח צריך להשקיע ולהקריב. צריך חודשיים שלשה של למידה קשה כדי להפוך למקצוענים, כי עבודת שטח זו הדרך היחידה להצליח.

כדי להצליח ליצור הכנסה פסיבית או נכס נדרשת עבודה של חודשיים שלשה ולפעמים יותר, ונדרש להשקיע שעה ביום של למידה, בדיקות והתגברות על קשיים.

2. פיתוח תודעה המאפשרת הצלחה. בתוכנית יש דגש גדול על התודעה, שהיא המפתח להצלחה. כשבודקים מה מונע 90% מהאנשים לממש את הפוטנציאל הכלכלי שלהם, ולהיות בעלי נכסים והכנסה פסיבית, מגלים שאנשים נותנים לזה בדרך כלל את אותן סיבות: אין לי זמן, אין לי כסף, אני לא מבין בזה, להשקיע זה מסוכן, אני במינוס, ההכנסה שלי נמוכה, יש לי הרבה ילדים, הרבה הוצאות. ויש כאלו שבכלל מאשימים את הממשלה או את הבנקים.

אבל האמת היא שהאויב האמיתי שעוצר אותנו להיכנס בשער אל העושר הוא אנחנו, או הפחד שלנו להיכשל. לכן בתחילת הקורס יש דגש על הגדרת חזון, מטרה ותוכנית פעולה. הוא כולל התמודדות עם כל הדברים המעכבים כמו פחדים, חוסר ידע, התחושה שאולי זה לא מתאים לי. בקורס נעבוד על תודעת עושר ועל הביטחון בעצמנו שאנו לא פחות חכמים, מוכשרים, יכולים, מאנשים עשירים. ההבדל היחיד בינינו לבינם הא בפעולה.

כך, בסוד הכסף נפתחות דלתות לעולם חדש של ביטחון, חופש ושפע כלכלי. מה הצעד הבא שצריך לעשות? מהי הבחירה הנדרשת כדי להתקדם? מה הדבר המעשי שצריך לעשות כדי שזה יקרה?

למעשה ניתן לומר כי התוצאה בעלת הערך הרב ביותר היא בתחום של ההרגלים שנרכשים בתוכנית. כדי להגיע ליעדים, המשתתפים מפתחים תודעה חדשה ולומדים להיות אפקטיביים. בסוד הכסף קוראים לזה להיות אלוף כל יום. כך שאחרי התוכנית, עם הכלים, עם הידע, עם הרגלים, ועם גישת להיות אלוף כל יום, המשתתפים משיגים בכל שלושה - ארבעה חודשים מדרגה נוספת. וכך לרבים מאוד מבוגרי הסוד הכסף יש 7, 10, 12 מקורות הכנסה פסיבית שונים ולמעשה רבים מהם הגיעו לחופש כלכלי מלא.

כאן תוכלו להרחיב על התודעה שעוצרת אותנו מלהצליח כלכלית.

3. אוצר בלום של ידע והשכלה פיננסית מתקדמת. בין היתר, ידע רב על יצירת נכסים והגעה לנכס גם בלי הון עצמי, לימוד על שיטות שונות ליצירת הכנסה פסיבית ומה נדרש להגיע אליהן. למעשה יש עשרים חוקים של ידע של עשירים שמי שאינו שולט בהם יתקשה להצליח, ובסוד הכסף לומדים את 20 הסודות הללו: סודות הנדל"ן, סודות ליצירת הכנסה נוספת, על המשכנתא, הפנסיה, הרבה מאוד ידע שאם אני אשלוט בו, בעיקר בחלק המעשי שבו, אני אהיה מקצוען ואז אני אבנה עסקאות מעולות בסיכון נמוך.

לחצו כאן להצטרפות לתוכנית

בין התכנים הכלולים בתוכנית: ניהול תקציב משפחה, איך יוצרים נכסים ומה כדאי, סיכונים בהשקעה ואיך מגדרים אותם, שיטות שונות להשקעת הכסף שלי, סדנה ליציאה ממינוס ומחובות, שיטות מינוף ומימון, איך להשקיע בשוק ההון, איך להשקיע בנדל"ן, שיטות השקעה של יזמים, איך להשקיע בנדל"ן בחו"ל, שיווק באינטרנט, איך לבנות פנסיה ואיך לשפר אותה, סדנת בונוס לחיזוק התודעה, איך ליצור הכנסה נוספת במסחר אלקטרוני, איך ליצור הכנסה נוספת ממוצרי ידע, איך ליצור הכנסה נוספת בשיווק שותפים, איך ליצור הכנסה נוספת בשיווק חברתי MLM, לעסקים קטנים - איך לנהל עסק רווחי.

4. מאות שיעורים דיגיטליים קצרים ופשוטים. אפשר להאזין לשיעורים בזמן הפנוי שלהם ובכל מקום ברכב, בלילה, בבוקר, זה כמובן יחסוך המון זמן ויאפשר לחזור על חלק מהשיעורים שוב ושוב.

5. קבוצת פייסבוק סגורה: למרות עושר הידע שבתוכנית ותודעת העושר והסודות של העשירים, עדיין חסר משהו בנוסחה הזו. משום שעדיין אנחנו צריכים לקבל השראה ורעיונות מאנשים ממש כמונו, שביחד יש לנו ידע גדול יותר מאשר כל אחד מאיתנו בנפרד.

לכן התוכנית כוללת קהילה בקבוצת פייסבוק סגורה, שם כל אחד שואל שאלות, מתייעץ ומשתף וכך מועבר המון ידע מאחד לשני. ומסיבה זו אנו גם עובדים על היעדים שלנו בקבוצות עבודה קטנות.

6. 12 מומחים שעומדים לרשות המשתתפים: צוות התוכנית כולל גם 12 מומחים בתחומים רבים: מומחי משכנתא ומימון, מנהל תיקי השקעות, עו"ד מומחה לנדל"ן, עו"ד מומחה לקניין רוחני וזכויות יוצרים, מומחים לפנסיה, גמל וביטוח, מומחה מיסוי, מומחה ליצירת מוצרי ידע, מומחים למסחר באינטרנט (אמזון, איביי), מומחים לנדל"ן בישראל, מומחה לנדל"ן בחו"ל ומומחים לכלכלת משפחה. בסוד הכסף הם חלק מהצוות, והם זמינים כל הזמן לענות על שאלות ולא רק זה, הם מעבירים סדנאות והרצאות בתחומים שלהם.

שידורים חיים כמעט מידי שבוע: כדי לענות על השאלות שמצטברות, גיל אורלי עולה לשידור חי כמעט מדי שבוע במהלך התוכנית. בשידורים אלו הוא מעביר את הדגשים שלו על החומר הנלמד באותו שבוע, וגם עונה לשאלות המשתתפים.

מאחר ולאנרגיה ולמוטיבציה יש משמעות קריטית להצלחה, נוספו לתוכנית גם שלושה כנסים בלייב עם גיל. כל מפגש כזה הוא עוד מקפצה בתודעה ובידע.

7. פגישות אישיות עם מומחים: התברר כי מרבית המשתתפים שואלים שאלות מתקדמות בתחום של כלכלת המשפחה ובתחום של השקעות ופנסיה, ולכן נוספו לתוכנית סוד הכסף עוד סדרת פגישות אישיות: 5 פגישות אישיות עם מאמן ויועץ מומחה לכלכלת המשפחה, ופגישה עם מומחה פנסיה והשקעות. כך יצרנו לכל משתתף מעגלי תמיכה שהם הכרחיים כדי להצליח.

לחצו כאן להשתתפות במפגש חי עם גיל

8. ליווי עם מנטור אישי: הסוד הגדול בהצלחה כדי להשיג מטרות מאתגרות הוא התמדה.

בדיוק בנקודה שקשה אנחנו מתעייפים, או שצץ איזשהו אילוץ בחיים שעלול להוציא אותנו ממיקוד ולהרחיק אותנו מהמטרה שלנו.

כדי להגביר את הצלחת המשתתפים, התוכנית כוללת צוות של מנטורים. המנטורים הם בוגרי תוכנית סוד הכסף שעוברים הכשרה מיוחדת שנקראת מנהיגות והשפעה, שבה הם לומדים מודלים באימון והעצמה, איך לסייע להצלחה של כל משתתף ואיך לעבוד עם קבוצה כך שהקבוצה תתרום ותחזק כל אחד מהמשתתפים בה.

בכל תוכנית משתתפים עשרות מנטורים, וההשפעה שלהם על תוצאות המשתתפים היא אדירה. הם מקיימים עם כל משתתף 3 שיחות אישיות בזום. הם מקיימים 3 מפגשים קבוצתיים, והם נמצאים שם כל הזמן. המנטורים הם המעגל הראשון שמחבק ותומך. כבוגרי סוד הכסף המנטורים יודעים בדיוק מהן הנקודות של המשבר, מהן נקודות הקושי בתוכנית והם גם יודעים מהניסיון שלהם שזה אפשרי.

9. שורת סימולטורים: חלק מהדברים שצריך לדעת בעיקר בתחומים של השקעות, מימון ומשכנתא דורשים חישובים של אנשי מקצוע. לכן התוכנית כוללת גם שורה שלמה של סימולטורים שחוסכים המון זמן, וגם ידע וטעויות.

10. אחריות מלאה! אנחנו נותנים 100% אחריות לתוכנית. הניסיון מלמד שכמעט כל הנרשמים לתוכנית מוצאים אותה כמתאימה להם ומרוצים ממנה מאוד, אך כדי להבטיח את ההתאמה אנו מעניקים תעודת אחריות להחזר מלא בתום שנים עשר הימים הראשונים לתכנית. זה אומר שמי שיישם את משימות התוכנית מקבל אחריות מלאה להחזר כספי בתום 12 הימים הראשונים שלה, פרטים ניתן למצוא כאן.

11. בתוכנית יש גם לא מעט בונוסים - וביניהם תוכנית חירום למחיקת חובות קלים וכבדים, פגישת תכנון פנסיוני מקיף, סט עזרים ומאיצי התקדמות ובדיקת זכאות למחזור משכנתא.

מתלבטים אם מתאים לכם? לשיחה עם יועץ לימודים ניתן ללחוץ כאן.

לסיום ריכזנו עוד מספר שאלות נפוצות:

האם התוכנית מתאימה לכל אדם?

חד משמעית לא. התוכנית לא מתאימה למי שמחפש פיתרון אינסטנט, למי שלא מוכן להשקיע זמן ומאמצים כדי להצליח. היא לא מתאימה למי שבא ללמוד ולא לעשות, וגם לא למי שלא מאמין שהוא יכול להאמין בעצמו ולהיות מסוגל.

התוכנית כן מתאימה לאנשים שיש להם חלום, שהם החליטו שהגיע הזמן לקחת שליטה ואחריות מלאה על המצב ולפעול. לאנשים שמוכנים להשקיע זמן מאמצים וכסף, לאנשים שיודעים שהדרך לא פשוטה אבל הם נחושים להתגבר על הקשיים. הם מאמינים שהם יכולים.
קל לדחות את ההחלטה להצטרף, אבל אני מחפש את האנשים שמסוגלים להתגבר על החשש על חוסר הוודאות ולקבל החלטה להשקיע בעצמם.

התכנית מתאימה לכל אדם שרוצה להצליח כלכלית בין אם הוא מצוי בחובות ובין אם הוא בעל נכסים ואינה מחייבת 'ראש מתמטי' או הבנה מקדימה בפיננסים.

האם מי שאין לו כסף, זמן או ידע יכול להצליח?

חשוב לדעת כי מחסור במשאבים כמו כסף, זמן או ידע אינו הבעיה האמיתית. בתוכנית נלמד איך להתגבר על המחסור במשאבים אלו בעזרת נחישות ועקביות.

ואיך אוכל לדעת שכל זה אכן עובד?

בסוד הכסף אנו מגדירים יעד ממשי לתקופה הבאה, נציב יעד באחד לפחות משלשה תחומים: להשיג נכס שייצר הכנסה פסיבית, לייצר הכנסה נוספת או להגדיל את ההפקדה החודשית לחיסכון בלפחות אלפיים ₪ לחודש. ממחזור למחזור התוצאות של המשתתפים עלו עד שבמחזורים האחרונים מעל 90% מהמשתתפים עומדים בלפחות אחד מהיעדים הללו.

כך לדוגמה אומרים משתתפים בתוכנית:

"ממצב כלכלי קשה ובלבול מקצועי, תוך פחות משנה רכשתי שני נכסים מניבים והכפלתי פי 5 את ההכנסה החודשית שלי", או "אני בין המבוגרים שהשתתפו בקורס, חשבנו שאולי מאוחר קצת. לא היא. הצלחנו לייצר בזמן קצר לחסל הלוואות ולעבור לחיסכון ובניית נכסים, והעיקר ההתנהלות שלנו מבטיחה שמצבנו רק ישתפר".

ההרשמה מחייבת? יש דרך שבה כל אחד יוכל להיות בטוח שהתוכנית מתאימה לו?

כאמור, משתתפי התוכנית זוכים לאחריות מלאה כך שמי שיישם את משימות התוכנית וימצא שהיא לא מתאימה לו, יוכל לקבל החזר כספי מלא.

האם התוכנית מתאימה למי שנמצא באוברדרפט או אף בחובות כבדים?

לגיל יש רקורד מוכח בהוצאת אנשים מהמינוס, ולכן לא רק שתוכנית זו מתאימה - היא קריטית. חשיבת שפע והאפשרויות להגיע לקורס גם ללא הון עצמי יפתחו בפני אדם כזה הזדמנויות חדשות.

חשוב לציין שהתוכנית כוללת גם תכנית חירום למחיקת חובות קלים וכבדים. גם אם יש לך חוב גדול, גיל והצוות נמצאים יחד איתו. בעלי חובות מקבלים מענה במסגרת קבוצת חברים מיוחדת. חשוב להדגיש שזה לא יהיה קל, אבל אחרי 100 ימים ניתן יהיה בע"ה להביט לאחור ולא להאמין למראה הדרך שנעבור יחד.

האם נדרש הון ראשוני?

לא. חלק מבוגרי התכנית, הצליחו להשיג נכסים גם ללא הון עצמי, כשבתכנית עצמה ישנם פרקים העוסקים בהצלחה ללא הון ראשוני.

האם עדיין ניתן לצפות בקורס החינמי?

כן, הקורס החינמי זמין לצפייה עד סוף שבוע זה כאן

לפרטים נוספים והרשמה לתוכנית המלאה ניתן להגיע מכאן

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו