תמיר, אז למה באמת סטאלין?

מישהו סופר כמה פשעי שנאה וזריקת אבנים, כלומר ניסיונות רצח, יש בכל שבוע בשטחי פיקוד מרכז?

ערוץ 7 , י"ט באדר תשפ"א

תמיר, אז למה באמת סטאלין?-ערוץ 7
מנחם בן שחר
צילום: חופשי

הצהרותיו הכנות של אלוף פיקוד המרכז עומדות בסתירה מוחלטת לחתימותיו מידי שבוע על צווים דרקוניים, שקריים, הניתנים במעמד צד אחד ללא יכולת הגנה. די לסטאליניזם.

כנגד נוער הגבעות משתמשת מדינת ישראל בכלי אכיפה נדירים, אכזריים ובלתי מידתיים בעליל. למשל: תושבי גבעת קומי לא יכולים לארח את הסבתא או לקבל משלוחים מהמכולת – הם נתונים במצור הדוק כבר שנה וחצי, ולא, הם אינם חשודים כ'פצצה מתקתקת' ממש לא. הם פשוט סובלים מענישה קולקטיבית תמוהה ומתנכלת שאינה עומדת בשום קנה מידה.

האלוף תמיר הסביר אתמול כי צווים ניתנים בלית ברירה, והם באים במקום בו נכשלה המדינה בטיפול באתגרי נוער הגבעות. אכן ככה מספרים לך תמיר, אך במציאות הצווים הלכו למקום רחוק הרבה יותר. באים אליך ומנפנפים בכמה מקרי קיצון נכונים או מפוברקים, ועל הדרך כבר רומסים זכויות לאזרחים רבים אחרים. הותרה הרצועה.

תמיר ידעי, אל תהיה חותמת גומי של אף אחד. אם תשמע את שני הצדדים תווכח לדעת עד כמה הסטאליניזם הזה מנוצל לרעה על ידי בעלי אינטרס, על ידי אנשים שמתוך אג'נדה מתאכזרים ופוגעים קשה בנערים יהודים כאילו זהו מקור הצרות של המזרח התיכון.

כולנו זוכרים (האמת לא תמיד) שאת אירועי הטרור בגזרתך מייצרים מידי יום ומידי שעה אויבי ישראל. מישהו סופר כמה פשעי שנאה וזריקת אבנים, כלומר נסיונות רצח, יש בכל שבוע בשטחי פיקוד מרכז?
עם ישראל מחכה לראות את צה''ל מעביר הילוך, ומטפל ביד קשה באויב ובטרור היומיומי שהוא מייצר. את ה'הכלה' תשמרו לנערי גבעות, כי אחים הם, וכל מאווים הוא ליישב את ארץ ישראל.

מנחם בן שחר, פורום 'ערבות יהודית' בשומרון