נדב אבקסיס: דברי אחמד טיבי על הלהט"ב גרועים מדברי בצלאל סמוטריץ'

דבריו של ח"כ אחמד טיבי נגד "תופעת הלהט"ב" ממשיכים לעורר הדים. "הדברים שטיבי אמר נגד הלהט"ב, גרועים יותר מכל מה שאמר סמוטריץ' אי פעם אבל לנצח יקראו לו פשיסט והומופוב".

יהונתן גוטליב - ערוץ 7 , י"ט באדר תשפ"א

נדב אבקסיס: דברי אחמד טיבי על הלהט"ב גרועים מדברי בצלאל סמוטריץ'-ערוץ 7
נדב אבקסיס
צילום: יצחק הררי, דוברות הכנסת

דבריו של ח"כ אחמד טיבי (הרשימה המשותפת) נגד הלהט"ב והאמירה שלו כי מפלגת תע"ל בראשותו תתנגד לקידום חקיקה פרו-להט"בית ממשיכים לעורר הדים.

הסטנדאפיסט נדב אבקסיס, הומו מוצהר ומי שהעלה את דבריו של ח"כ טיבי לשיח כששיתף אותם בחשבון הטוויטר שלו, השווה בין אמירותיו של טיבי לאמירותיו של ח"כ בצלאל סמוטריץ' ויצא להגנת זה האחרון.

"הדברים שטיבי אמר נגד הלהט"ב, גרועים יותר מכל מה שאמר סמוטריץ' אי פעם (והוא לא. הוא תמיד אומר שהוא מכבד, אבל לא מסכים) אבל לנצח יקראו לו פשיסט והומופוב", כתב אבקסיס בחשבון הטוויטר שלו.

"אבל על טיבי תשמעו; 'אחמד ילד גדול', 'אחמד תתנצל' והכי נורא - 'אחמד- נפגעתי'! בבקשה, תמשיכו", כך נדב אבקסיס.

פעיל השמאל אלדד יניב קרא לח"כ טיבי לחזור בו מדבריו. "טיבי אחי, ככה לא מדברים על אחינו מקהילת הלהט"ב. וככה לא מדברים אנשים שמאמינים בשוויון לכל בני ובנות הארץ הזו. אתה חייב לחזור בך מהדברים. חייב. מנהיג לוקח את הציבור שלו למקום שהוא לא היה בו עוד. יש מלא להט"בים בחברה הערבית. יש לך מלא מצביעים ומצביעות סטרייטים שמתביישים במה שאמרת".

לעומת זאת, כשנבחר סמוטריץ' להנהיג את מפלגת 'האיחוד הלאומי' שיתף יניב את תמונתו של סמוטריץ' מתקופת מעצרו בגירוש מגוש קטיף וכתב: "כהנא חי. הומופוב גאה וערבופוב נבחר ליו"ר מפלגה בישראל".