שחקני ירושלים קוראים להתחסן
שחקני ירושלים קוראים להתחסן צילום: דוברות עיריית ירושלים

קבוצות הספורט העירוניות של ירושלים נרתמות למבצע החיסונים הנרחב. אחרי שבשבוע שעבר קיימה עיריית ירושלים הפנינג מתחסנים שפנה לקהל הצעיר בירושלים, בהשתתפות משפיעני רשת מוכרים, היום (רביעי) המשיכה עיריית ירושלים במבצע החיסונים הנרחב כשהפעם זו נעזרה בקבוצות הספורט העירוניות של העיר - הפועל ירושלים בכדורסל ובכדורגל ובית"ר ירושלים.

בעירייה קיימו הפנינג חיסונים בהשתתפותם של שחקני קבוצת הפועל ירושלים בכדורסל, כאשר בין היתר זכו המתחסנים להצטלם עם השחקנים ואף גירדו כרטיסים נושאי פרסים אשר זיכו אותם בכרטיסים למשחקי הקבוצות הירושלמיות.

ההפנינג המיוחד התקיים בין השעות 11:00-15:00, ומטרתו הייתה לעודד את הציבור הירושלמי לצאת ולהתחסן. החל מהשעה 14:00 נכחו כאמור במתחם גם שחקני הפועל ירושלים שקראו אף הם לקהל הירושלמי בכלל ולקהל הצעיר בפרט להגיע ולהתחסן, זאת על מנת להילחם בנגיף הקורונה ולקדם את החזרה המיוחלת לשגרה וליציעי הספורט בפרט.

כלל המתחסנים זכו בשלל כרטיסי כניסה למשחקי קבוצות הספורט הירושלמיות - הפועל ירושלים בכדורסל, בית"ר ירושלים והפועל ירושלים בכדורגל.

ראש העיר ירושלים, משה ליאון, הודה לקבוצות הספורט העירוניות על ההירתמות למבצע החיסונים ואמר: "אני מודה לקבוצות הספורט העירוניות - הפועל ירושלים, בית"ר ירושלים והפועל ירושלים, אשר נרתמו למבצע החיסונים העירוני. אני קורא לכלל תושבי העיר: צאו מהבתים ובואו להתחסן, רק כך נוכל להשיב את שגרת החיים למסלולה ולחזור למגרשים במהרה!".

גיא הראל, מנכ"ל הפועל ירושלים, קרא גם הוא לאוהדים הרבים לבוא ולהתחסן מתוך רצון לראות אותם שבים ליציעים ולעידוד, כשאמר: "הרבה זמן שאנחנו סופרים את הדקות בהתרגשות לחזרת האוהדים למגרשים. האוהדים הם הלב הפועם של עולם הספורט. ככל שיקדימו להתחסן כך נוכל להשיבם למגרשים. אין דבר דומה לארנה אדומה מלאה באוהדים - לכו להתחסן".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו