לעילוי נשמת הכלה יעל חלפון: צילומי רווקים ורווקות ללא עלות

10 ימים לפני חתונתה, נפטרה בפתאומיות הכלה יעל חלפון והשאירה את צלם החתונה שלה עם רצון טוב שתורגם להקדשה מיוחדת

ערוץ 7 , כ' באדר תשפ"א | עודכן: 23:05

לעילוי נשמת הכלה יעל חלפון: צילומי רווקים ורווקות ללא עלות-ערוץ 7
יעל חלפון ז"ל
צילום: באדיבות המשפחה

10 ימים לפני חתונתה, נפטרה בפתאומיות הכלה יעל חלפון לאחר שהתנגשה בדלת זכוכית שנשברה והשאירה את צלם החתונה שלה עם רצון טוב שתורגם להקדשה מיוחדת: יום צילום לרווקות ורווקים שיוכלו להצטלם באופן מקצועי לכרטיסי היכרויות, בדרך להקמת בית בישראל

זה התחיל לפני כמה שבועות. כמו בכל שבוע, גם במקרה הזה - מייסדי פרוייקט 252 קיבלו עוד הודעה משמחת. מישהי שהשתתפה בפרוייקט בישרה על אירוסיה הקרבים בזכות הלימוד בפרוייקט.
"כמו תמיד - זה מילא אותנו בהתרגשות גדולה", מספר צוריאל גביזון, יזם פרוייקט 252.

"אבל עכשיו זה ריגש אותי אפילו יותר - כי מדובר בשכנה שלי, שבכלל לא ידעתי שהיא בתוך הפרויקט".
כמה ימים לאחר מכן, בתענית אסתר, יצאה הודעה מטעם המשפחה שביקשה להתפלל על אותה בחורה כי היא במצב קשה.

"לא הבנו מה בדיוק קרה, אך לאחר כמה שעות - הודיעו שוב: הכלה, יעל חלפון - נפטרה בפתאומיות. בבוקר היא קמה עם סחרחורת, נפלה על דלת זכוכית ונחתכה בעורק הראשי. וכל זה - עשרה ימים בלבד לפני יום החתונה שלה".

בתוך כל הצער הגדול, עמנואל מימון, צלם אירועים שהיה אמור לצלם את החתונה העתידית החליט לעשות מעשה טוב ולשריין את יום הצילומים של החתונה של יעל ז"ל - לטובת כלל הרווקות והרווקים.
"אני רוצה לקחת את היום הזה שבו יעל היתה אמורה להתחתן, ולהפוך אותו ליום של בשורות טובות", החליט מיימון והציע לגביזון להפוך את יום החתונה הכואב לתקווה עבור רווקות ורווקים אחרים.

מימון הציע לבחור מקום יפה לצילומים, להביא מאפרת ולצלם בנים ובנות צילומי סטילס איכותיים - שישמשו אותם לתמונת פרופיל, אתרי היכרויות, פייסבוק".

"נדלקתי על הרעיון והחלטנו לצאת לדרך", מספר גביזון.

"ביום שני הקרוב, בין השעות 15:00-17:00 נעמיד עמדות צילום מקצועיות של צלמים מתנדבים, במטע השקדיות המהמם ליד מבוא חורון - ליד מחלף לטרון, בין ירושלים לת"א. לנרשמים ישלח בהמשך מיקום מדוייק.

לרשות הבנות תעמוד גם מאפרת מקצועית שתתן קצת טאצ' - ובעז"ה נצליח להוציא אותן בתמונה הכי טוב שבעולם. גם אם יש לכם חברים שאינם מנויים בפרויקט - הם מוזמנים להגיע, ללא עלות".

מעוניינים להצטרף ליום הצילומים? הירשמו כאן בטופס >>