אומן מתחיל?
אומן מתחיל? צילום: iStock

הכלב האנטר הוא בסך הכל בן 8, אבל הוא כבר הספיק לפתח קריירת אומנות משגשגת ולמכור מאות ציורים ברחבי העולם.

הכל התחיל כאשר קני ואשתו דניס רצו לקשט את אחד הקירות בבית בציורים. הזוג, שהרגיש הכלב האנטר הוא חלק משמעותי בחייהם, החליט ללמד אותו להשתמש במכחול וצבע ולצייר עבורם תמונות לקשט את הקיר.

ההתחלה אמנם לא הייתה קלה, אבל אחרי שבוע של אימונים האנטר למד כיצד לקרב את המכחול לקנבס והתאהב בציור. הציור הראשון שעשה האנטר הרשים מאוד את דניס וקני והם החליטו לעזור לו לבטא את היצירתיות שלו גם בציורים הבאים.

בתהליך הציור, האנטר מקבל בכל פעם מכחול עם צבע שונה ומעביר אותו במהירות על הבד. לאחר כל משיכת מכחול, האנטר מקבל ממתק עד שהוא מסיים את הציור וחותם עליו בצורה ייחודית עם כף היד שלו.

כיום, ארבע שנים לאחר מכן, האנטר כבר הספיק להתפרסם בעולם בתור "פיקאסו" של עולם הכלבים, ולתפעל חשבון אינסטגרם מצליח. עם הזמן, עוקבים רבים ביקשו לקנות את הציורים של האנטר עד שדניס וקני החליטו לפתוח לו חנות אינטרנטית בה ניתן להזמין ציור אישי.

הציורים באתר נמכרים בכ75 דולר קנדי (כ200 שקלים) לציור, ובינתיים נמכרו למעלה מ250 ציורים שלו ברחבי העולם. דניס ולו מדגישים כי רוב היום האנטר לא מצייר אלא משחק בחוץ אבל הוא נהנה מאוד מהציור.

אז אם במקרה יש לכם כלב קטן שנראה לכם מתאים- מוזמנים לנסות להביא לו מכחול ולראות מה יקרה. מי יודע? אולי ואן גוך הבא מסתתר אצלכם בבית.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בצעירים בערוץ 7- המקום בשבילכם

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו