אלון דוידי בבית אל: "לדאוג לבנייה בהתיישבות, ככה מנצחים"

חברת הכנסת איילת שקד וראש עיריית שדרות ומועמד ימינה אלון דוידי ביקרו בבית אל ונפגשו עם ראש המועצה שי אלון.

רפאל לוי , כ' באדר תשפ"א

חברת הכנסת איילת שקד וראש עיריית שדרות ומועמד "ימינה" אלון דוידי ביקרו היום (חמישי) ביישוב בית אל שבבנימין ונפגשו עם ראש המועצה שי אלון.

במהלך הביקור טעמו שקד ודוידי יין מיקבי בית אל וצפו בממצאים מהחפירות הארכיאולוגיות ביישוב.

ראש המועצה, שי אלון, הודה לשקד על הסיוע הרב בקידום הבנייה ביישוב וסיפר לשניים על האתגרים איתם מתמודדת המועצה ועל המאמצים לקדם בנייה לטובת זוגות צעירים ולצורך הגידול הטבעי של היישוב. השניים הבטיחו כי בממשלה הבאה יפעלו לסייע בהעתקת בסיס צה"ל השוכן על קרקע המיועדת לבניית שכונת מגורים.

שקד אמרה, "אנחנו תמיד מאוד שמחים להיות בבית אל וכמו שעזרנו לעבור את דרך החתחתים של 300 היחידות דיור, אני מקווה מאוד שנעזור לבנות גם את השכונה הבאה. כיף להיות פה, רואים את השורשים שלנו", אמרה שקד על הממצאים הארכיאולוגים שריגשו אותה.

שקד המשיכה והתייחסה למערכת הבחירות, "אנחנו לפני מערכת בחירות מאוד גורלית ואני קוראת לכולם להצטרף לימינה ולהצביע למען שימור שלטון הימין, זה נורא חשוב. אנחנו רואים את בית אל כמעוז שלנו, היינו היום בסיור בחוות בודדים בשומרון ובבקעה וראינו איך שומרים על אדמות מפני השתלטות של פלסטינים על שטחי C, אני מקווה שנוכל להיות נציגים שלכם גם בממשלה הבאה, שנוכל לעזור לפתח את היישוב".

דוידי אמר, "בשנים שהייתי ראש עיריית שדרות, הניצחון הכי גדול היה, לבנות בתים, עוד ועוד ולראות מגדלים כי זה הדבר שמראה את הניצחון של ההתיישבות, הדבר שאנחנו נעשה פה בעז"ה בממשלה הבאה, אנחנו נעשה הכל כדי לפנות את הבסיס הצבאי, לדאוג לכסף הזה ולדאוג לכך שתהיה עוד שכונה ועוד שמחה של ילדים כי רק ככה מנצחים".טוען....