120 סניפים למפלגת ''הציונות הדתית'' ברחבי הארץ

חבר הכנסת לשעבר יגאל ביבי, מוותיקי תנועת המפד״ל, הודיע על תמיכה במפלגה של סמוטריץ'.

ערוץ 7 , כ' באדר תשפ"א

120 סניפים למפלגת ''הציונות הדתית'' ברחבי הארץ-ערוץ 7
השקת סניף גוש עציון
צילום: הציונות הדתית

במהלך השקת סניף "הציונות הדתית" בגוש עציון בנוכחות יו"ר המפלגה בצלאל סמוטריץ' והמועמדים מיכל וולדיגר ושמחה רוטמן, סיפר מנכ"ל המפלגה יהודה ולד כי בשבועות האחרונים הוקמו מעל 120 סניפים ומטות בערים, ישובים וקיבוצים מקרית שמונה ועד אילת.

הסניפים מנוהלים על ידי אנשי ''הציונות הדתית'', חלקם אנשי הבית היהודי לשעבר שממשיכים את פעילות הסניפים של הציונות הדתית.

הסניפים מרכזים את הפעילות המפלגתית הענפה ברמה העירונית הכוללת חוגי בית, כנסים, חלוקת קלפיות, צוותי נראות וצפויים להיות הבסיס להנהגה המונציפאלית והבחירות האזוריות ב-2023.

יהודה ולד, מנכ"ל המפלגה, אמר בכנס: ״מאז ומתמיד הכח של המפלגה הדתית לאומית היה אנשי השטח שלה. ההיענות הגדולה של חברי המועצות, סגני ראשי ערים ופעילים מונציפאלים לחיזוק סניפי הציונות הדתית הקיימים והקמת סניפים חדשים מעידה על רוח גדולה וחיבור אמיתי של הנהגת המפלגה לשטח.

''שמחנו לראות את האחדות הגדולה כשחברים רבים וחשובים מהבית היהודי חברו לציונות הדתית לעשייה משותפת מתוך נאמנות לדרך ולערכים''.

ולד הוסיף: ''אנו מחוייבים לבנות את ההנהגה המונציפאלית ולחזק את השטח הן לקראת הבחירות הקרבות והן לקראת הבחירות המקומיות. המפלגה הזו שייכת לאנשים ולציבור המדהים הזה".

בין הנוכחים בכנס היה גם חבר הכנסת לשעבר יגאל ביבי, מוותיקי תנועת המפד״ל, שהודיע על תמיכה במפלגת הציונות הדתית בראשות בצלאל סמוטריץ׳: ״אני רוצה לשבח את בצלאל. הוא החזיר בעוז ובגאון את הכבוד לציונות הדתית. בצלאל, אנחנו ותיקי התנועה מודים לך שהשבת את הכבוד לציונות הדתית. יש לנו צוות שאין לי ספק שיעשה את הסדר בבית המשפט העליון. נעבוד כולנו למען הצלחת הציונות הדתית בבחירות הקרובות״.