יש לכם כמה דקות פנויות? כך תגדילו את הסיכוי לזכות במגוון מתנות שוות

השקת מועדון 'שווה' - מועדון הצרכנות של ערוץ 7 יוצאת לדרך, וזו ההזדמנות שלכם להרוויח בגדול. ההצטרפות ללא עלות

משה צישינסקי , כ"ב באדר תשפ"א | עודכן: 21:34

יש לכם כמה דקות פנויות? כך תגדילו את הסיכוי לזכות במגוון מתנות שוות-ערוץ 7
ההגרלה יצאה לדרך
shutterstock

כפי שנחשף ביום חמישי האחרון, מועדון 'שווה' מבית ערוץ 7 יצא לדרך. המטרה: לאגד את כלל המגזר הדתי לאומי לכוח צרכני חזק שישיג הנחות קבוצתיות משמעותיות.

כמו בכל רכישה, ככל שרוכשים יותר - מקבלים תנאי קניה טובים יותר. גם ב'שווה' - כוח הקניה החזק של הציבור הדתי לאומי יתורגם להוזלת עלויות מוצרים ושירותים. במסגרת מועדון 'שווה' יהנו החברים במועדון משפע הנחות למוצרים ושירותים בבתי עסק המותאמים לציבור הדתי.

לרגל השקת המועדון, יצא המועדון בהגרלה משתלמת במיוחד לכלל החברים, הכוללת חופשות משפחתיות וזוגיות, שוברי רכישה במסעדות, הפלגה משפחתית ביאכטה, חבילות יודאיקה, חבילת שירותי צילום בסטודיו ומתנות נוספות שיתווספו בהמשך הדרך.

נרשמתם למועדון? מעולה! נכנסתם לכל ההגרלות. אבל זה לא הכל! בכדי להגיע לציבור רחב ככל הניתן, מועדון 'שווה' מאפשר אפשרות שיתוף אטרקטיבית במיוחד: קישור ייחודי משלכם, שבו אפשר לצרף בני משפחה וחברים למועדון. ואתם גם מרוויחים: על כל מישהו נוסף שירשם דרככם - תיכנסו להגרלה פעם נוספת. שווה, לא?

איך עושים את זה? ממש פשוט: נרשמים להגרלה בקישור הזה, ומיד לאחר ההרשמה תקבלו את הקישור עם אפשרות שיתוף נוחה בוואטסאפ ובמייל.

להצטרפות להגרלה הגדולה מבית שווה (ללא עלות) >>