בנימין נתניהו
בנימין נתניהו צילום: קובי גדעון / לע"מ

האוהדים חוזרים למגרשים? שעות ספורות לאחר אישור הממשלה על כניסתם של 1,500 אוהדים למגרשי הכדורגל, התחייב הערב (מוצאי שבת) ראש הממשלה נתניהו כי בקרוב ייפתח הענף לכל האוהדים.

היה זה במהלך פגישה שהסתיימה לפני זמן קצר, בה נועד יו"ר ההתאחדות לכדורגל אורן חסון עם ראש הממשלה נתניהו, בכדי לדון ולבחון יחד איך יוצרים חזרה בטוחה ומהירה ככל האפשר של האוהדים למשחקי הכדורגל.

בפגישה השתתפו גם שר הבריאות יולי אדלשטיין, סגנו יואב קיש והשר לבטחון פנים אמיר אוחנה, שהביעו תמיכה בכוונת ראש הממשלה לקדם את הנושא.

ראש הממשלה נתניהו אמר בפגישה: "נמצא את הדרך לפתוח את הכדורגל בהקדם, במהרה בימינו, כי אנחנו מאמינים בכדורגל. אני אוהב כדורגל ואשמח לעזור ולפתוח אותו מהר עבור האוהדים".

יו״ר ההתאחדות לכדורגל, אורן חסון, הודה לראש הממשלה על התמיכה הפומבית כשאמר: "התמיכה של ראש הממשלה והשרים חשובה מאין כמותה. יש לנו את היכולת לוודא חזרה בטוחה של האוהדים ליציעים וחשוב שהדבר ייעשה כבר בתקופה הקרובה. הצגתי בפני ראש הממשלה והשרים את ההיערכות שבוצעה להכנסת אלפי אוהדים במשחקי ליגת העל והנבחרת ואני מאמין כי הוא והשרים ידעו לתרגם זאת להחלטות אופרטיביות שיאפשרו לאוהדים לחזור למקום הטבעי, למקום שהם ואנחנו כל כך רוצים לראות אותם שבים אליו. הכדורגל שלנו חייב את התבלין הטוב ביותר שלו. אני משוכנע כי רגע האיחוד הולך ומתקרב".

יש לציין כי מנהלת הליגות בכדורגל ובעלי קבוצות ליגת העל בכדורגל קיבלו באכזבה גדולה את הודעת הממשלה לפיה אל מגרשי הכדורגל יוכלו להיכנס רק 1,500 אוהדים, כאשר מרבית האצטדיונים מכילים תפוסה גדולה הרבה יותר וביכולתם להכיל תחת כל ההגבלות החמורות כמות גדולה הרבה יותר של אוהדים.

במנהלת פעלו ביומיים האחרונים ישירות מול משרדי הממשלה כדי לנסות ולקבל היתר לשליש מקיבולת האצטדיונים, כפי שביקשו ממשרד הבריאות. כעת, יקוו כי ראש הממשלה נתניהו יעתר לבקשתם ואכן יאפשר לפתוח את ענף הכדורגל לכל אוהד ואוהד.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו