הערב ב'זומקימי': מסייעים לכם בביטוחים ובפנסיות

ההרצאה תיערך ביום שלישי בשעה 21:00, בהנחיית איתן שלר, סוכן ביטוח עם וותק של למעלה מ-20 שנה, עו"ד וחשב לשעבר

בשיתוף מקימי , כ"ד באדר תשפ"א

הערב ב'זומקימי': מסייעים לכם בביטוחים ובפנסיות-ערוץ 7
הביטוחים ואיך מזהים ונמנעים מכפילויות ביטוחיות" איתן שלר (צילום: גבי דנון)
צילום: (צילום: גבי דנון)

כל חיינו הרגילו אותנו שחייבים לשלם על ביטוחים למקרים בהם נזדקק אך רבים בכלל לא יודעים על מה הם באמת משלמים, מה הם הכיסויים הביטוחים ואיך מזהים ונמנעים מכפילויות ביטוחיות.

איתן שלר, סוכן ביטוח עם וותק של למעלה מ-20 שנה מסביר כי בתקופת הקורונה עובדים שיצאו לחל"ת לתקופה ארוכה נפגעים בחיסכון הפנסיוני שלהם ולעיתים מאבדים כיסויים ביטוחים חשובים, חלקם מבטלים מחוסר ברירה ביטוחים חשובים וטובים שאולי לא יוכלו להשיב לתוקף ואולי היו תומכים בהם בשעה קשה.

ההרצאה תערך ביום שלישי בשעה 21:00, כ"ה אדר (09.03.21) בהנחיית איתן שלר, סוכן ביטוח עם וותק של למעלה מ-20 שנה, עו"ד וחשב לשעבר.

להרשמה להרצאה של איתן שלר ולהרצאות הבאות לחצו כאן

במסגרת ההרצאה יסביר שלר בצורה קצרה את העלויות השונות איפה ניתן לחסוך וכן יעסוק בעולם הפנסיה, הפיננסים, ביטוחי החיים והבריאות ובנוסף ייתן טיפים רבים שיחסכו לכם המון כסף.

"מאז תחילת משבר הקורונה, מקימי הקימה מערך סיוע ייעודי במוקד הטלפוני של העמותה. הצוות מסייע במתן מענה לפניות רבות שמתקבלות ממשפחות שלא יודעות כיצד להתנהל. מה הן הזכויות שמגיעות להן בנושאי יחסי עבודה, ניהול הוצאות, חל"ת, ביטוח לאומי, השקעות, פיננסיות ועוד", אומר ישראל ליבמן, מנכ"ל ומייסד ארגון מקימי.

"המצב מביא איתו טעויות ובעיות קשות כמו אי הכרת השוק, חוסר התייעצות עם מומחים בתחום, אי ידיעה של זכויות בסיסיות וחוסר הבנה של התמודדות עם המצב.

הפרויקט יעזור למשפחות רבות להתמודד, ללמוד ולהימנע מכניסה למשבר כלכלי. אנו מזמינים את כלל הציבור לבוא ולהצטרף ולהציע הצעות להרצאות נוספות ללא עלות".

פרויקט זומקימי יערך בכל שבוע בימי שלישי בשעה 21:00 בשידור זום ובמדור מועדון 'שווה כסף' בערוץ 7.