מפחיד: גילתה דירה סודית מאחורי המראה

סמנתה הרצו מניו יורק לא הבינה למה הדירה שלה תמיד קרה- עד שהיא גילתה מעבר סודי מאחורי המראה.

מתנאל ראט , כ"ג באדר תשפ"א

מפחיד: גילתה דירה סודית מאחורי המראה-ערוץ 7
מה מסתתר מאחורי המראה?
צילום: iStock

דיירת סקרנית מניו יורק הצליחה לגלות פתח סודי מאחורי המראה באמבטיה, שהוביל לתעלומה מפחידה במיוחד.

סמנתה הרצו עברה לגור בניו יורק בדירה קטנה, וסבלה בה באופן קבוע מהקור. לאחר שהבינה שלמרות שהיא מחממת את הדירה הטמפרטורות עדיין לא עולות, היא החליטה לבדוק ביסודיות להיכן נעלם החום.

להפתעתה, היא גילתה כי יש משב רוח קר דווקא מתוך חדר האמבטיה הסגור שלה והתחילה לחקור את התעלומה בסדרת סרטוני רשת. לאחר שחסמה את כל הפתחים האפשריים, היא הבינה כי משב הרוח לא מגיע מתוך חרך בקיר אלא דווקא מתוך המראה האטומה שתלויה בחדר.

סמנתה שיתפה כמה חברים בתעלומה, ויחד הם אזרו אומץ להוריד את המראה מהקיר. לתדהמתם, הם גילו חור ענקי שהסתתר מאחורי המראה שהוביל לחדר גדול בהרבה מחדר האמבטיה. בקצה החדר ניצבה דלת שהובילה לדירה שלמה, וסמנתה הייתה חייבת לבדוק מה יש בה.

למרות החשש שמא יש מישהו שגר בדירה המסתורית, סמנתה, מצוידת במצלמה ופטיש להגנה עצמית, יצאה לחקור את התעלומה. בסדרת הסרטונים שהעלתה אפשר לראות את הדירה הנטושה שהיא מצאה מאחורי הקיר שלמזלה לא התגורר בה אף אחד בזמן שהיא צילמה.

לפני שחזרה לדירה שלה, סמנתה נעלה את הדירה המסתורית מבפנים בשביל לא לאפשר למישהו להיכנס אליה לאחר מכן. בסיום הסרטון היא הבטיחה להתקשר כמובן לבעל הבית שימלא את החור מאחורי המראה במהירות האפשרית.

סדרת הסרטונים של סמנתה התפרסמה במהירות והגיעה למיליוני גולשים ברחבי העולם, כאשר חלק מהגולשים הגיבו שמדובר בלא פחות מאשר סרט אימה. בראיון שנתנה לרשת NBC סמנתה צחקה על עצמה שכמו שהסקרנות הרגה את החתול- היא כמעט והרגה אותה. היא אמרה שהשותף שלה לדירה, שלא הצליח לעבור דרך החור בקיר, היה בטוח שהיא לא תשרוד את ההרפתקה הקטנה שלה.

ניתן רק לקוות שבינתיים בעל הדירה הצליח לחסום את החור בקיר, ושסמנתה תוכל לחזור ולחמם את הדירה הקטנה והקרה שלה.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בצעירים בערוץ 7- המקום בשבילכם!