עזרו למשפחה
עזרו למשפחה צילום: Shutterstock

שלום קוראים לי משה חיים ואני אב לעשרה ילדים. לפני חצי שנה אבחנו לי גידול ממאיר ומאז אני מאושפז בבית חולים. ההקרנות שורפות אותי מבפנים, אני הולך ומאבד משקל וחלש מאוד.

בכל פעם שאשתי והילדים מגיעים לבקר, אני מגייס את כל הכוחות שנותרו בי, משתדל לעמוד על הרגליים ולצאת אתם לסיבוב מחוץ למחלקה. אם היו יודעים כמה אנרגיה אני מוציא על הביקור אולי היו נמנעים מלבוא.

כשאני רואה את העיניים העצובות של הילדים ושומע את הקשיים של היומיום אני נגמר! אשתי משתדלת לא לדבר, אבל הדמעות מבצבצות לה קבוע בקצה העין.

לסיוע למשפחה לחצו כאן

בהמשך דבריו הוא מסביר את המצב הכלכלי הקשה אליו נקלעה המשפחה מאז שאיבד את היכולת לפרנס את הבית:

"להתמודד עם בעל חולה זה דבר קשה מנשוא, אין כסף, אין פרנסה ואין משענת תומכת. מאז שחליתי הפסקתי לעבוד והמשכורת העיקרית של הבית איננה, לו יכולתי הייתי פושט עבורם יד ברחוב אבל אני רק שוכב חסר אונים, מפחד על עצמי והלב שלי יוצא מכאב על אשתי והילדים…

אני חייב לפנות אליכם ולבקש עזרה: אנא, תעזרו לי שהמשפחה שלי לא תקרוס וה' יביא לכם אושר וכל טוב, ברכה והצלחה"

נציגי ועד הרבנים שקבלו את הפנייה המזעזעת עלו אתה אל מעונו של ראש ישיבת אור החיים הרב אלבז.

הרב שקרא את כל הפרטים במתינות אמר בעצב כי האברך הנ"ל מוכר בישיבה היטב ומצווה עצומה לעזור לו: "אחד האברכים מסולאים בפז, יראת ה' טהורה, מוסר נפש למען התורה ולמען לומדיה קיבל בעוונות הרבים את המחלה הארורה ונמצא עם משפחה ברוכת ילדים של למעלה מ-10 נפשות בבית, כל המשפחה כולה נהרסת בגלל הדבר הזה, רעיתו מסכנה נהרסת כליל אי אפשר לתאר… ואשרי הזוכה להיות נמנה לבוא לעזר ה' בגיבורים לסעוד את המשפחה הזו.

''וכל העוזרים כל התומכים יבוא על ברכתם הקב"ה לא יקפח שכר כל אלה שהם סועדים משפחה כזאת שלא יאונה להם כל רע כל ימי חייהם להם בניהם ובני בניהם עד סוף כל הדורות"

לעזרה הקליקו כאן>>>