מתנדבי בני עקיבא
מתנדבי בני עקיבאצילום: באדיבות הקהילה

לפני עשר שנים, קהילת בני עקיבא "אורות יהודה" במגדל העמק, התחילה עם כמה משפחות בודדות, והיום הגרעין מונה כבר 65 משפחות ומעל 250 ילדים ברוך ה' וזאת רק ההתחלה.

הקהילה צעירה, תוססת, מגובשת ואקטיביסטית. קהילה שיוצרת חיבורים, מלאה במעשי חסד ועשייה חברתית של עזרה לזולת בצרכים הכי בסיסיים.

הקהילה הקימה את מיזם "ידי זהב" בשיתוף מלא של עיריית מגדל העמק, שבו מחברים לב זהב לידי זהב. הפרויקט כולו בנוי על מתנדבים וידיים מוכשרות שמתגייסים לסייע לאנשים שצריכים שיפוץ ותיקונים בבית. המוקד מקבל פניות ממשפחות מעוטות יכולת, אימהות חד הוריות, חיילים בודדים וניצולי שואה הנזקקים לשיפוץ הבית. עד כה שופצו כ- 30 בתים והועברו עשרות רהיטים לטובת מי שהיה צריך אותם.

בואו להיות שותפים בקהילה של עשייה, של חיבורים, של אהבה. השנה קהילת בני עקיבא במגדל העמק מכפילים את העשייה ומתחברים ללבבות >>>

הקורונה שפרצה לחיינו בדיוק לפני שנה תפסה את קהילת מגדל העמק בשיאה של תקופה מאתגרת שמזמינה איתה המון מעשי חסד וחברי הקהילה לא מפספסים הזדמנות לתרום, גם הצעירים שבהם.

לפני כשבוע, התקבלה פנייה במוקד העירוני של תושבת העיר, אישה בודדה מאומתת לקורונה, שביקשה לעזור לה ולהוציא את הכלב לטיול. רועי פניני בן ה-12 מקהילת "אורות יהודה", לא חשב פעמיים והלך להוציא את הכלב: "אני מחבב במיוחד כלבים והעזרה לזולת הזאת נתנה את השילוב המנצח ולכן הסכמתי לעשות כל יום טיול עם כלב של חולים מאומתים. אני כבר החלמתי וזו הזדמנות גם לעזור לאחרים וגם ליהנות בעצמי", משתף רועי.

בואו להיות שותפים בקהילה של עשייה, של חיבורים, של אהבה. השנה קהילת בני עקיבא במגדל העמק מכפילים את העשייה ומתחברים ללבבות >>>

בני עקיבא בסיוע למשפחות מעוטות יכולת במגדל העמק
בני עקיבא בסיוע למשפחות מעוטות יכולת במגדל העמקצילום: יח"צ
בני עקיבא בסיוע למבוגרים
בני עקיבא בסיוע למבוגריםבאדיבות הקהילה