70 סגני ראשי ערים וחברי מועצות מהבית היהודי תומכים בימינה - "הבית של הציונות הדתית"

למעלה מ-70 חברי מועצות וסגני ראשי ערים מהבית היהודי מודיעים על תמיכה במפלגת ימינה בבחירות הקרובות. נפתלי בנט: "ימינה היא הבית של הציונות הדתית, יחד עם כל כל מי שמאמין בעם הנפלא שלנו".

חזקי ברוך - ערוץ 7 , כ"ה באדר תשפ"א

70 סגני ראשי ערים וחברי מועצות מהבית היהודי תומכים בימינה - "הבית של הציונות הדתית"-ערוץ 7
חגית משה
צילום: ערוץ 7

תמיכה משמעותית ורחבת היקף במפלגת ימינה: במודעה שמפרסמת המפלגה מודיעים למעלה מ-70 חברי מועצות וסגני ראשי ערים מהבית היהודי על תמיכה בימינה בבחירות הקרובות.

המהלך מהווה מכפיל כוח משמעותי, שכן מערך השטח של הבית היהודי פרוס בכל רחבי הארץ בסניפים, במטות ובמועצות המקומיות. תמיכה זו נובעת משיתוף הפעולה בין ימינה למפלגת הבית היהודי בראשות חגית משה, כפי שסוכם ביום הגשת הרשימות לכנסת.

במודעה כותבים הנציגים כי "מפלגה חזקה ויציבה נמדדת בכח שיש לה בשטח המוניציפלי וברשויות המקומיות. מפלגת ימינה השכילה להבליט ברשימה את השילוב בין השלטון המרכזי לשלטון המקומי. אנו, כנציגי הציבור של הבית היהודי, יושבי ראש סניפים, חברי מועצות, סגני ראשי עיר, ופעילים ברשויות המקומיות יודעים מה המשמעות של מפלגה גדולה ורחבה שאוחזת במשרדי ממשלה משמעותיים.

''לצורך כך צריך להסתער ולהשיג כמה שיותר מנדטים. אנו קוראים לכל מי שהציונות הדתית וערכיה חשובים לו, לכל מי שמבין את חשיבות חוזקו של השלטון המקומי והנציגות המוניציפלית כמשפיעה על כל תחומי חיינו, להצביע למפלגת ימינה".

יו"ר ימינה ומועמדה לראשות הממשלה, שר הביטחון לשעבר נפתלי בנט: "ימינה היא הבית של הציונות הדתית, יחד עם כל כל מי שמוקיר את מדינת ישראל ומאמין בעם הנפלא שלנו. אני שמח מאוד ומברך על תמיכתם של עשרות חברי הבית היהודי, בהנהגתה של חברתי ושותפתי חגית משה שפעלה באחריות ובמנהיגות. מדובר באנשי הציונות הדתית, שליחי ציבור של קהילות רבות בכל רחבי הארץ, וביחד נביא את הערכים שלנו להנהגת המדינה".

יו"ר הבית היהודי חגית משה: "ימינה היא הבית לכל אדם ציוני דתי. המפלגה חרטה על דגלה שילוב כוחות עם נציגי השלטון המקומי והעצמתם, כמי שהגיעה מרשות מקומית אני יודעת כמה זה קריטי שלנציג יהיה גב פוליטי בשלטון הארצי. אני שמחה על המהלך וקוראת לכולם בעוד שבועיים להצביע ב' בקלפי".