זאב אלקין: יעקב ברדוגו לא אומר מילה בלי לקבל אישור מנתניהו. ברדוגו הגיב: "שקרים"

מועמד ''תקווה חדשה'' טען כי פרשן גלי צה''ל עובד למען ראש הממשלה. "אני הייתי בחדר שבו ניתנו לו הנחיות, על ימין ועל שמאל''.

ערוץ 7 , כ"ו באדר תשפ"א

זאב אלקין: יעקב ברדוגו לא אומר מילה בלי לקבל אישור מנתניהו. ברדוגו הגיב: "שקרים"-ערוץ 7
יעקב ברדוגו בכנס מקור ראשון
צילום: Yonatan Sindel/Flash90

השר לשעבר זאב אלקין, מועמד ''תקווה חדשה'' לכנסת, טען הבוקר (רביעי) כי הפרשן הפוליטי של גלי צה''ל יעקב ברדוגו ''משרת'' את ראש הממשלה בנימין נתניהו.

"לא עובר בוקר וערב בלי שיעקב ברדוגו תוקף את גדעון סער", אמר אלקין לרדיו 103FM. "ברדוגו לא מוציא מילה מהפה בלי לקבר הנחיה מבלפור. אני הייתי בחדר שבו ניתנו לו הנחיות, על ימין ועל שמאל.

''ברדוגו עובד בשירותו של ראש הממשלה ולא אומר מילה בלי לקבל אישור", הוסיף אלקין. ''כשרואים שברדוגו תוקף אותנו על ימין ועל שמאל זה ברור שנתניהו מפחד''.

יעקב ברדוגו הגיב בחשבון הטוויטר שלו: ''סער-שאשא-אלקין מתחנן שראש הממשלה יביט לעברו. עד שזה יקרה, שולח לך הזמנה נוספת לבוא לראיון מקיף בתוכנית יומן הערב חמש ׳וילנסקי את ברדוגו׳ בגל״צ. תספר לנו גם על צלאח א-דין שם כיהנת כעוזרה המשפטי של עדנה ארבל''.

על דבריו של אלקין הגיב ברדוגו: "ככל שהמנדטים הווירטואלים נעלמים השקרים נערמים. אלקין-היית בחדר ושתקת?. סער-שאשא-אלקין מתכונן להיתמך על ידי הרשימה המשותפת. זה מתואם עם צמד העריקים 'הנדל-האוזר'?''.