מפלגת עלה ירוק תתמוך בגדעון סער?

גדעון סער חתם על התחייבות לקידום הסדרה מלאה של שוק הקנאביס אם ירכיב את הממשלה הבאה אך בעלה ירוק לא מבטיחים תמיכה בלעדית במפלגתו

חזקי ברוך - ערוץ 7 , כ"ו באדר תשפ"א

מפלגת עלה ירוק תתמוך בגדעון סער?-ערוץ 7
גדעון סער עם יו"ר עלה ירוק
צילום: דוברות

יו"ר תקווה חדשה ומועמדה לראשות הממשלה גדעון סער יחד חתם עם תנועת עלה ירוק ומייסדה בעז וכטל ותנועת 'ליגלייז' על מסמך התחייבות לקידום הסדרה מלאה של שוק הקנאביס בישראל בממשלה בראשותו.

סער הציג את תכנית ׳תקווה ירוקה׳ אשר כוללת התחייבות להעברת חוק אי הפללה בתוך 100 ימים מיום הקמת הממשלה והסדרה מלאה של שוק הקנאביס בתוך שנה.

כמו כן, התכנית כוללת טיפול בכשלים ברפורמת הקנאביס הרפואי וגם תכנית בנושא תעשיית הקנאביס בישראל, שמטרתה להפוך למעצמת ייצוא במקום להיות מעצמת יבוא.

"בעקבות המהלך מפלגת עלה ירוק ותנועת 'ליגלייז' קראו לתומכיהם להצביע לתקווה חדשה", נמסר מדוברות מפלגת תקווה חדשה.

אלא שבעלה ירוק ציינו כי הם אינם תומכים באופן בלעדי באף מפלגה. "בהתאם לקמפיין, כל יו"ר המפלגות רשאים להסכים להצעה לייצג את צרכני הקנאביס במטרתם הצודקת להפסיק את מדיניות ההפללה, להפסיק את הרישומים הפליליים ולהסדיר את שוק הקנאביס ובתמורה כל חברי קהילת הצרכנים והצרכניות ישקלו בחיוב לתמוך במפלגות שהיו"ר חתם".

"אנו מברכים על החלטתו של סער לחתום ואף קוראים לשקול בחיוב להצביע לו, עם זאת, קריאה זו אינה בלעדית ולמיטב ידיעתנו יש עוד מספר יו"ר שמתכוונים לחתום והקמפיין, ואנחנו, נביע תמיכה זהה גם כלפיהם", נמסר מטעם עלה ירוק.