הקרבן הבא הוא רק עניין של זמן
הקרבן הבא הוא רק עניין של זמן צילום: דוברות מטה יהודה

ראש המועצה האזורית מטה יהודה, ניב ויזל, סייר עם מח"ט יהודה אל״מ אביחי זפרני באזור גדר קו התפר הפרוצה והציג לו את הקלות הבלתי נסבלת בה חודרים שב"חים מדי יום לישראל.

לאחר מכן התקיימה ישיבת ההנהלה של המועצה על קו התפר הפרוץ לאות מחאה על הפקרת חיי אדם.

על אף שהבעיה מוכרת וידועה לממשלה ולמשטרה, עדיין לא ניתן מענה הולם להגברת האבטחה באזורים הסמוכים לגדר ההפרדה. המצב הקיים מאפשר חופש פעולה בלתי נסבל של שב"חים וכנופיות פשע, המטילים אימה על התושבים באמצעות פשיעה חקלאית, גניבות ופריצות.

המועצה האזורית מטה יהודה מובילה מחאה בשבועות האחרונים נגד המציאות הבלתי נסבלת. תחושת הביטחון האישי נפגעת בשל חדירת שוהים בלתי חוקיים וכנופיות פשע לישראל.

ראש המועצה ניב ויזל: "עד להודעה חדשה ועד לפתרון אמיתי לבעיית גדר קו התפר, נמשיך בפעולות המחאה נגד המציאות הבלתי נסבלת של יישובי קו התפר".

"תושבים המתגוררים ביישובי קו התפר חשופים לכל פגע וחיים בסכנה יום יומית. הפשיעה החקלאית, ירידה בתחושת הביטחון, הפריצות לבתים ובעיקר חדירת שוהים בלתי חוקיים לישראל הן תוצאה עגומה של הפרצה בגדר ומהווה למעשה פצצת זמן מתקתקת. אם לא נעצור אותה בזמן, הקרבן הבא הוא רק עניין של זמן. אני קורא מכאן לממשלת ישראל להתעשת. זה בידיים שלכם", הוסיף ויזל.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו