הפועל אילת גברה על נועלת הטבלה

עם ניצחון רביעי ברציפות ובזכות יכולת מופלאה של שחקניה ורבע שלישי אדיר, הפועל אילת משתקעת במקום השלישי בטבלת ליגת העל בכדורסל

נרי וייס - ערוץ 7 , כ"ו באדר תשפ"א

הפועל אילת גברה על נועלת הטבלה-ערוץ 7
שחקני אילת חוגגים עוד ניצחון
צילום: רז גליל, מנהלת הליגה

הפועל אילת לא מפסיקה לרחף. זה לא רק העובדה שהיא מחזיקה ברצף הניצחונות הפעיל הכי ארוך בליגה, עם ארבעה כאלה, זה הדרך, התצוגה וההצגה שהביאו אותה לשם.

הפועל אילת השתקעה הערב (רביעי) עוד קצת במקום השלישי בטבלת ליגת העל בכדורסל כשרשמה ניצחון רביעי ברציפות, הפעם נגד נועלת הטבלה, מכבי חיפה.

אחרי שהצליחה לחזור מפיגור בן 14 נקודות לניצחון חוץ במחזור שעבר מול מכבי ראשון לציון, הערב לא הצטרכה אילת שנחשבת לקבוצה עם המאזן הכי טוב בליגה במשחקים צמודים, לדרמות גדולות.

בעוד בסיבוב שעבר הירוקים מחיפה כבר הובילו ב-4 נקודות, שתי דקות לסיום והפסידו את המשחק, הערב הם הפסידו אותו עוד הרבה לפני כן כאשר כבר ברבע השלישי ניתן האות לחגיגות של המארחים מהדרום.

חיפה, עם מאמן חדש על הקווים בדמותו של העוזר עמית בן דוד ובלי דונטה סמית' שהגיע חזרה בקיץ בקול תרועה רמה ועזב לפני יומיים בקול ענות חלשה, דווקא פתחה טוב את המשחק, אבל ככל שנקפו הדקות, פערי הרמות בין שתי הקבוצות נחשפו וצפו ולחיפה לא היה כל סיכוי של ממש גם מול אילת בסגל חסר.

עד כמה הפערים גדולים? בשיא עמד ההפרש על 24 נקודות לזכות המארחים מאילת.

חיפה נותרת עמוק בתחתית טבלת ליגת העל בכדורסל ומאמנה החדש בן דוד סופר כבר הפסד שני ברציפות.

אילת? עם ניצחון בתוצאה 88:98, היא עולה למאזן 5:13 ופותחת פער מכל היתר המתמודדות איתה על המקום השלישי. כמו במשחקיה האחרונים, גם הפעם 300 האוהדים הביתיים שלה נהנו מהצגה גדולה וניצחון חשוב ויפה.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il