מפגש המנהלים
מפגש המנהלים צילום: באדיבות מרכז ישיבות בני עקיבא

מנהלי מרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא התחילו אתמול (רביעי) בבוקר את מסע המנהלים של הרשת במפגש עם מנהלים בכירים במשק.

בין היתר נפגשו המנהלים עם מבקר המדינה מתניהו אנגלמן, מנכ"ל קופת חולים מאוחדת, מנכ"ל משרד רוה"מ הממשלה לשעבר אייל גבאי, מנכ"לית גלובוס אלונה בראון ומנהלים בכירים נוספים ממגוון תחומים במשק.

המנהלים של האולפנות והישיבות של מרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא נפגשו אתמול במסגרת מסע בן יומיים עם מנהלים בכירים במשק. במסגרת המסע "הופכים משבר לאתגר" שנועד לתת כלים למנהלי הרשת להתמודדות עם האתגרים הניהוליים במוסדות החינוך על רקע משבר הקורונה, נפגשו המנהלים עם מנהלים ממגוון תחומים במשק.

יו"ר קק"ל אברהם דובדבני, מנכ"ל אוניברסיטת בר אילן פרופ' זהר ינון, מנכ"לית גלובוס אלונה בראון, השר במשרד הביטחון מיכאל ביטון, מנהל בית הספר לבריאות הציבור באוניברסיטת בן גוריון פרופ' נדב דוידוביץ', מנכ"ל משרד ראש הממשלה לשעבר אייל גבאי, מבקר המדינה מתניהו אנגלמן, סמנכ"ל שיווק בחברת החשמל אורן הלמן, ראש עיריית עכו שמעון לנקרי וחברת הכנסת לשעבר נאווה בוקר נפגשו עם מנהלי הרשת כדי להעניק להם כלים להתמודדות עם המציאות המשתנה והמאתגרת.

המנהלים שיתפו בשיחות אינטימיות שארכו שעה ומעבר לה על הכישלונות וההצלחות בחייהם המקצועיים וכיצד צמחו והתפתחו מהמשברים השונים שעברו.

סמנכ"ל הכספים של הרשת שוקי סט סיפר על המפגשים, "אי אפשר היה לבקש פתיחה מוצלחת מזו למסע המנהלים. חלק מהמנהלים הבכירים הקדישו מעבר לזמן שהיה קצוב לשיחות ואנחנו שמחים על ההזדמנות ללמוד ממנהלים מתחומים מגוונים בעלי ניסיון רב בניהול ובפרט בניהול משברים".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו