אריה דרעי בהצהרה: ''לא תהיה רוטציה, נגמרה הפריטטיות"

יו"ר ש"ס מתחייב כי בממשלה הבאה "לא תהיה רוטציה ולא תהיה מוטציה. סיימנו עם הדבר הזה. נתניהו יכהן כראש ממשלה ארבע שנים מלאות".

עדו בן פורת - ערוץ 7 , כ"ז באדר תשפ"א

אריה דרעי בהצהרה: ''לא תהיה רוטציה, נגמרה הפריטטיות"-ערוץ 7
אריה דרעי
צילום: Yonatan Sindel/Flash90

יו"ר מפלגת ש"ס ושר הפנים אריה דרעי התחייב הערב (חמישי) לא לתת יד לממשלת רוטציה נוספת.

"אני מבטיח לאור הניסיון של השנה האחרונה: לא תהיה רוטציה ולא תהיה מוטציה. סיימנו עם הדבר הזה", אמר דרעי בכנס פעילים של ש"ס בהשתתפות נשיא מועצת חכמי התורה של המפלגה הרב שלום כהן.

עוד אמר דרעי: "ש''ס מתחייבת כשחקנית מרכזית מגוש הימין, לא תהיה עוד רוטציה. בנימין נתניהו יכהן כראש ממשלה ארבע שנים מלאות. הגיע הזמן לעבוד בשביל עם ישראל ולהפסיק עם העניינים האישיים".

מוקדם יותר היום תקף ח"כ מתן כהנא (ימינה) את יו"ר ש"ס לאחר שטען כי בנט ושקד מעוניינים לשוב לליכוד ולכן לא יעזבו את גוש הימין. "עם כל הכבוד לדרעי, שלא ילמד אותנו מה זה ימין ומה זה לעמוד במילה", הגיב כהנא.

"ראינו מה שוות הערבויות של אריה דרעי לגנץ ואשכנזי על הרוטציה. הוא התחייב אל מול פני האומה ושבר את מילתו", הוסיף ח"כ כהנא.

בהמשך טען כהנא כי מאחורי הקלעים פועל דרעי להכנסת לפיד לממשלה הבאה, "דרעי, אדריכל הכשרת אוסלו, הוא עכשיו האדריכל של הכנסת לפיד לממשלה".

"אריה דרעי, שתמיד פעל להכניס גורמי שמאל לממשלות, אותו דרעי שהכשיר את תכנית אוסלו למסירת חלקי ארץ ישראל לידי עראפת, בונה כרגע קואליציה עם יאיר לפיד ועם חברו הקרוב איווט ליברמן, ויהיה הגשר להכשיר את זה".