"תרבות דיבור" עם שולי רנד באולפן ערוץ 7

הזמר והיוצר שולי רנד מספר באולפן ערוץ 7 על החזרה המרגשת להופעות מול קהל, המאבק שניהל בתקופת הקורונה ומדוע חשף את סיפורו האישי בתקשורת.

"אני חוזר עם המופע 'תשליך' בסוף השבוע הבא, בסדרה של הופעות, יצאתי עם המופע הזה חודשיים לפני שהתחילה הקורונה, לשמחתי ממש הצלחנו ליצור איתו תנועה מדהימה עם הקהל, וזה הדבר הראשון שאני רוצה לחזור להופיע איתו, הוא מאוד יקר לליבי, אני מספר בו את סיפור חיי, לא בכל האספקטים. אבל בעיקר על הקשר שלי עם הקב"ה", אמר רנד.

המאבק של רנד בתקופת הקורונה התמקד ב'אנשי הצללים', אנשי הבמה שעובדים מאחורי הקלעים.
"יש פה קודם כל עניין יהודי של הכרת הטוב, פועלי הבמה הם אנשים שעובדים בשעות לא שעות והם עושים זאת במסירות נפש. תמיד היה לי קשר טוב איתם בכל גלגולי על הבמה, ועכשיו הם במצוקה ואין מי שייתן להם מיקרופון וידליק להם את האור, כמו שהם תמיד עושים".

בראיון נחשף כי הפרויקט החדש שעומד לעלות הוא פרויקט משותף של רנד ועמיר בניון, קשר שנרקם כבר הרבה שנים. "החיבור ביני לבין עמיר הוא מיוחד דווקא בגלל הניגודיות שלנו".

במופע ''תשליך'' מספר שולי את סיפור חייו, אך סיפורו האישי כבר שנים מתגלגל ברשתות חברתיות ולאחרונה הגיע גם לפריים-טיים. הוא מספר לנו איך עברה עליו התקופה האחרונה.

"אני מאוד קנאי לפרטיות שלי, להגיד לך שזה היה קל? ממש לא, זה עדיין לא קל. מעורב בסיפור הזהה המון כאב, אני חייב להגיד שהפתעתי את עצמי. כמו אדם בשעת סכנה שמגלה בעצמו כוחות, גיליתי בעצמי כוחות שיש לי להתמודד, ההחלטה לשתף הייתה תגובה מאוחרת מאוד, אחרי שהושמע צד אחד. הייתי חייב לשתף את האמת שלי".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו