אצטדיון טדי משתדרג

120 מקומות ישיבה, ריהוט יוקרתי וחוויית צפייה מדהימה: עיריית ירושלים חנכה את תאי הכבוד החדשים של אצטדיון טדי.

נרי וייס - ערוץ 7 , כ"ז באדר תשפ"א

אצטדיון טדי משתדרג-ערוץ 7
אחד משמונת תאי הכבוד החדשים
צילום: הנהלת אצטדיון טדי

30 שנים אחרי שנפתח לראשונה, עיריית ירושלים חנכה הערב (חמישי) את תאי הכבוד החדשים של אצטדיון טדי, במעמד ראש העיר משה ליאון.

היה זה רגע לפני שריקת הפתיחה של משחק הכדורגל במסגרת ליגת העל בין בית"ר ירושלים המקומית לבני יהודה תל אביב, כאשר באירוע נכחו מלבד ראש העיר ליאון גם כמובן הבעלים של בית"ר ירושלים משה חוגג, היו"ר ושחקן העבר אלי אוחנה, מנכ"ל עיריית ירושלים כיום ומנכ"ל הטוטו בעבר ועוד.

בכך למעשה משתדרג עוד טיפה האצטדיון הירושלמי הוותיק, כאשר בשנים האחרונות שופרו גם דרכי ההגעה אליו וכן מערכת הסאונד שבמקום והסובב את האצטדיון השוכן בתוך קריית הספורט שבבירה.

הפרויקט המיוחד בוצע ע"י החברה העירונית 'אריאל' בעלות של 5.5 מיליון שקלים ובמימון העירייה, כאשר במסגרת הפרויקט נבנו 8 תאי כבוד המכילים כ-120 מקומות ישיבה.

תאי הכבוד צוידו בריהוט יוקרתי וטלוויזיות, ומאפשרים חוויית צפייה מתקדמת במשחקים שיתקיימו באצטדיון. כחלק מהפרויקט הותקנה מעלית ישירה מקומת הרחוב, ישירות לתאי הצפייה, ושופצה גם קומת חדרי הבקרה הממוקמים מעל תאי הכבוד.

בעירייה מציינים כי הפרויקט המיוחד באצטדיון מצטרף לשורה של מהלכים אסטרטגיים אותם מוביל ראש העיר, משה ליאון, שמטרתם להפוך את אצטדיון טדי למוביל בישראל.

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "אני מברך על חניכת תאי הכבוד, באחד מהאתרים הידועים והמוכרים של ירושלים ושל האוהדים בכל הארץ - אצטדיון טדי. אני מצפה בכיליון עיניים לפגוש בהם קהלים רבים ומגוונים, אשר יגיעו ליהנות מהצפייה במשחקים. נמשיך לקדם את הספורט בבירה - למען התושבים והמבקרים בשעריה".

ביום ראשון יגיעו גם האוהדים, בהתחלה בכמות קטנה של 1,500 בלבד ואחר כך מקווים בעיריית ירושלים ובבית"ר, שיאפשרו את כניסתם של המוני אוהדים שיוכלו להינות מחווית צפיה משודרגת סוף כל סוף ומקרוב.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il