מכבי ת"א פותחת פער בטבלה

עם ניצחון 0:2 על קריית שמונה ועשירי ברציפות, מכבי ת"א פותחת פער זמני של 4 נקודות על מכבי חיפה בראשות טבלת ליגת העל בכדורגל

נרי וייס - ערוץ 7 , כ"ט באדר תשפ"א

מכבי ת"א פותחת פער בטבלה-ערוץ 7
שחקני מכבי חוגגים הערב ניצחון עשירי ברציפות
צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א

עשר. מכבי תל אביב ניצחה את עירוני קריית שמונה בכל 10 משחקי הליגה האחרונים ביניהן; 10 זה מספר הניצחונות הרצופים של מכבי אחרי המשחק הערב (מוצאי שבת) מול קריית שמונה.

אחרי שעלתה לראשונה העונה לראשות טבלת ליגת העל בכדורגל במחזור שעבר כשניצלה מעידה של מכבי חיפה וניצחה במשחקה התשיעי ברציפות, הערב הגדילה האלופה בשנתיים האחרונות את הלחץ על הירוקים מהכרמל עם ניצחון על קריית שמונה בתוצאה 0:2 שהגדיל את הפער באופן זמני לכדי 4 נקודות.

למעשה, הניצחון הערב של מכבי משווה את שיא המועדון שלהם שעומד על 11 ניצחונות רצופים מול אותה יריבה ומקרב אותה מרחק ניצחון אחד בלבד מהשוואת שיא רצף הניצחונות הכי ארוך בליגת העל בכדורגל - שיא אשר מחזיקה בו מכבי חיפה מאז 1993/4.

מכבי לא סיפקה כדורגל גדול כאשר בחצי השעה הראשונה המשחק היה שווה כוחות ומאוזן לחלוטין בכל הקשור למצבי הבקעה. ואז הגיעה ה-31. מי אם לא דור פרץ כבש לזכות מכבי ופרץ את הסכר. כרטיס צהוב שני ואדום לחובת שחקן קריית שמונה כעבור 4 דקות בלבד הביא את קריית שמונה לפיגור מספרי על לוח התוצאות ועל כר הדשא.

מכבי לא ניצלה את זה במיוחד ורק שריקה מפוקפקת במיוחד בדקה ה-82 לפנדל לזכותה, היא שסתמה את הגולל על המשחק הערב והגדילה את הפער בצמרת הטבלה ל-4 נקודות.

מכבי עם 40 נקודות מ-42 אפשריות מאז מינתה את פטריק ואן לוון למאמנה. זה ייגמר באליפות שלישית ברציפות?

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il